نمی توان Unbefristet را دریافت کرد!!

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    اوه ایده آل
    شرکت کننده

تمام مدارکی را که خواسته بودند با دقت جمع کردم. حتی با گیره هر کدام را به ترتیب مرتب کردم. موعد مقرر فرا رسید و با همسرم رفتیم. شماره صف من سوخت، وارد اتاق شدیم، نشستیم و مدارک را از پرونده بیرون آوردم و به افسر دادم. زن یکی یکی کاغذها را نگاه کرد و به معنای واقعی کلمه به دنبال بهانه ای بود تا بیفریستت نکند. او از بین این همه کاغذ، renteversicherungsverlaufu را انتخاب کرد، آن را جلویش گرفت و به زمان‌هایی که من کار می‌کردم یکی یکی نگاه کرد. و میدونی چی گفت؟ متاسفم، اما نمی توانم از شر آن خلاص شوم. چرا گفتیم؟ گفت امسال 4 ماه کار نکردی امسال 5 ماه کار نکردی. برای همین گفت که نمی تواند بدهد. گفت باید 60 ماه اجاره بدهی. اما من گفتم همسرم شهروند آلمان است. گفت ربطی به این موضوع ندارد. آیا این بحث بازنشستگی 60 ماهه معمولاً از کسانی که همسرانشان شهروند ترکیه هستند پرسیده نمی شود؟ در نتیجه در پایان 6 سال اجازه اقامت 3 ساله دادند.

بی عاطفه
    شرکت کننده

وقتی ازدواج نکرده اند به وضعیت پرداخت حق بیمه 60 ماهه نگاه می کنند. حق نداری ندهی کسانی که همسر آلمانی دارند یا بعد از 3 سال شهروند آلمان می شوند یا اقامت دائم می گیرند. 5 سال در آن زمان تمام نمی شود. یا به دلیل ناآگاهی یا آگاهانه با وکیلی که به او نداده تماس بگیرید تا پرونده را رفع کند یا به کارمند شکایت کند چنین حقی ندارند. مثلا من بچه تابعیت آلمان هستم. من برای مدت نامحدود درخواست دادم چون اینطور شد از همسرم طلاق گرفتم 5 سال کار نداشتم از من پرسید تا الان چقدر کار کردی گفتم 3 سال کار کردم باعث نشد هر گونه مشکلی، من به عنوان مثال نوشتم

اوه ایده آل
    شرکت کننده

در واقع، افسر پرسید که آیا شما دو بار بچه دارید؟ گفتیم نه. از همسرم پرسید، آیا شما کار می کنید، بله، ما حتی گفتیم ابرچنونگ ها اینجا هستند. به عبارت دیگر، من و همسرم هر دو کار vollzeit داریم، هیچ کاری به کمک دولت نداریم. من هم به این فکر می کنم که پیش وکیل بروم، اما نمی دانم هزینه اش چقدر است.

بی عاطفه
    شرکت کننده

خب خیلی پول خرج میکنی ولی اگه کار محکمی داری و فکر کنم نوشتی 40 ماه تموم کردی بهت بگم. اگه با الهامات مشکلی نداشته باشی و حتی اگه داشته باشی بعد از 60 ماه بی نهایت گیرت میاد فکر کنم پول وکیل خرج نکن صبر کن. بله با شما بی انصافی می کنند تنها مزیت دریافت وام دائمی این است که بتوانید وام بگیرید یا چیزی غیر از آن از رفتن به یک اداره خارجی برای تمدید اقامت خلاص می شوید، وجود ندارد. شوخی دیگر به هر حال با قوانینی که دولت جدید وضع می کند دوباره درخواست می دهید. من اگر جای شما بودم برای شهروندی آلمان اقدام می کردم نه دائم.

اوه ایده آل
    شرکت کننده

اولین آرزوی من این است که یک unbefristet داشته باشم. شهروندی ممکن است خیلی دیرتر باشد، اما من می خواستم unbefristet کنم و از شر مشکل auslanderamt خلاص شوم. سوال دیگر من این است که آیا برای درخواست مجدد unbefristete باید 3 سال صبر کنم؟ مثلا آیا بعد از 1 سال فرصتی برای درخواست مجدد دارم؟

بی عاطفه
    شرکت کننده

نه نیازی نیست صبر کنید من آخرین بار اقامت 3 ساله گرفتم.

yenicerixnumx
    شرکت کننده

همانطور که بی دل گفت احتمالاً با افسری برخورد کرده اید که یا نادان است یا می خواهد در سربالایی رانندگی کند. فکر کنم با یه وکیل یا همچین پولی خرج میکنی در نهایت حداقل 1,5 سال طول میکشه که بستگی به تراکم محل زندگیت داره. شما در حال حاضر نیمی از آن را در انتظار صرف می کنید. اگر بعد از آن بیرون نیامد، پس شما همه کارت ها را دارید. توصیه می کنم قبل از مراجعه به وکیل با یک مافوق افسر صحبت کنید. حتی اگه با مواد قانون توضیح بدی فکر کنم درستش کنن. فعلا منتظر شهروندی هستم 3 ماه از درخواستم میگذره. مدارک گم شده بود، تکمیل کردم و دادم. بدون صدا، فکر می کنم آنها آن را پردازش کردند. اما در صورت رد یا پاسخ منفی، من به انجام همین کار فکر می کنم.

istanbullu است
    شرکت کننده

تمام مدارکی را که خواسته بودند با دقت جمع کردم. حتی با گیره هر کدام را به ترتیب مرتب کردم. موعد مقرر فرا رسید و با همسرم رفتیم. شماره صف من سوخت، وارد اتاق شدیم، نشستیم و مدارک را از پرونده بیرون آوردم و به افسر دادم. زن یکی یکی کاغذها را نگاه کرد و به معنای واقعی کلمه به دنبال بهانه ای بود تا بیفریستت نکند. او از بین این همه کاغذ، renteversicherungsverlaufu را انتخاب کرد، آن را جلویش گرفت و به زمان‌هایی که من کار می‌کردم یکی یکی نگاه کرد. و میدونی چی گفت؟ متاسفم، اما نمی توانم از شر آن خلاص شوم. چرا گفتیم؟ گفت امسال 4 ماه کار نکردی امسال 5 ماه کار نکردی. برای همین گفت که نمی تواند بدهد. گفت باید 60 ماه اجاره بدهی. اما من گفتم همسرم شهروند آلمان است. گفت ربطی به این موضوع ندارد. آیا این بحث بازنشستگی 60 ماهه معمولاً از کسانی که همسرانشان شهروند ترکیه هستند پرسیده نمی شود؟ در نتیجه در پایان 6 سال اجازه اقامت 3 ساله دادند.

مرابا،

اگر همسر شما شهروند آلمان باشد، مشکلی وجود ندارد. 2 سال اول در خانه از بچه ها مراقبت می کردم. من به دوره رفتم و گواهینامه ام را گرفتم. شکاف های زیادی در این بین وجود دارد. در واقع، Rentenversicherung کمترین مبلغ را برای سالهایی که من از کودک مراقبت کردم پرداخت کرد. اما خلأهایی هم داشتم. اگر هیچ کمکی دریافت نکرده اید، طبق قانون، 3 سال لغو کنید. البته، اگر ایالت شما متفاوت باشد، ممکن است در NRW باشد. (قرارداد کار و حقوق همسرم را نشان داد) در واقع من در 3 سال نامحدود گرفتم و در عرض 3,5 سال شهروند آلمان شدم. این کار افسر آنجاست. (فکر می کنم B1 + einburgerungsprüfung را پاس کردید)

امیدوارم بتوانید هر چه سریعتر بدون هیچ مشکلی جلسات نامحدود داشته باشید.

الان سرچ کردم و پیدا کردم:

نمایش این صفحه o berate e

https://www.integrationsbeauftragte.de/ib-de/ich-moechte-mehr-wissen-ueber/einbuergerung/wann-haben-sie-einen-anspruch-auf-eine-einbuergerung–1865120

پاییز 4
    Sie sind mit einer/einem deutschen Staatsangehörigen verheiratet oder leben mit ihr/ihm in einer eingetragenen Lebenspartnerschaft.
    In diesem Fall könnten Sie bereits nach drei Jahren Aufenthalt in Deutschland eingeürgert werden.
    Wenn Sie einige Voraussetzungen erfullen، kann die Behörde Ihren Antrag nur in Ausnahmefällenablehnen. Wenn Sie planen, sich scheiden zu lassen, die Lebenspartnerschaft aufzuheben oder bereits in Trennung leben, haben Sie keinen Anspruch auf eine Einbürgerung nach drei Jahren.

Nesibe از
    شرکت کننده

والا، آخرین وضعیت را بگو، برای مثال می نویسم. من در حال طلاق هستم هنوز شکایتی نشده 4,5 سال میشه اول 3 سال خریدم. بعد از آن افسر بسته به تاریخ انقضای پاسپورت من 1 سال دیگر تمدید کرد. و او مصاحبه ما را به پایان رساند و گفت: بیایید فعلاً یک سال به شما فرصت دهیم، با یک سال باقی مانده از تاریخ انقضای پاسپورت، و دفعه بعد که درخواست دهید، قبلاً به مدت 1 سال در آلمان زندگی خواهید کرد و ما با کمال میل به شما این فرصت را خواهیم داد. محدودیت زمانی." در ضمن من از وقتی اومدم تمام وقت کار میکنم. من آزمون B1 و شهروندی خود را به پایان رساندم. قرارداد کار نامحدود هم دارم. :)

نمایش 8 پاسخ - 1 تا 8 (مجموع 8)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.