چگونه می توانم ترکیه به کالا مقرون به صرفه؟

> انجمن ها > بخش عمومی آلمان و سایر کشورهای اروپایی > چگونه می توانم ترکیه به کالا مقرون به صرفه؟

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    reyyan به
    شرکت کننده

سلام دوستان. من 4-5 چمدان وسایل دارم که باید ببرم ترکیه. بردنش با هواپیما برایم هزینه زیادی دارد. میشه قیمت ها رو با ارسال بگید؟ (راستش من نتونستم وسایل حمل و نقل پیدا کنم چون محل زندگیم کوچیکه. فقط از یک بازار ترکیه اطلاعات گرفتم که در مورد وسایل حمل و نقلی که میوه و سبزیجات را از آلمان به ترکیه منتقل می کنند به من گفت، اما ممکن است وجود داشته باشد. خطر گم شدن وسایلم باشد.) یا موقع خرید بلیط هواپیما 2 یورو به ازای هر کیلو می پردازی، شنیدم حق داری 46 کیلو حمل کنی، اما نمی دانم چقدر درست است. من هم می دانم که اگر با لوفت هانزا سفر کنم حق حمل 100 کیلو را دارم. اما وزن چمدان من حدود XNUMX کیلو است. لپ تاپم را هم با خودم می برم. برای او چه کنم؟ من فاکتورم را به شما نشان می دهم، من هیچ اطلاعاتی در مورد این موضوع ندارم زیرا قبلاً رایانه ای نیاورده ام. :) من بسیار خوشحال خواهم بود اگر کسی از این مسائل اطلاع داشته باشد.

https://www.almancax.com/almanca-alfabesi-das-deutsche-alphabet.html

معلم
    شرکت کننده

سلام REYYA ، موفق باشید. آیا به TR برمی گردید؟

من وسایل حمل و نقل خود را هنگام ورود از آلمان به ترکیه آورده ام. با هر کیلوگرم هواپیما 1 یورو دریافت می کنند.

من حدود 15 بسته استاندارد به همراه داشتم ، از جمله ظروف غذاخوری ، سازهای آهن و قهوه ، و همچنین وسایل برقی ، در مجموع 300 یورو پرداخت کردم.

می توانید با شرکت ترکی از طریق اینترنت تماس بگیرید
    google را وارد کنید TUBAY TRANSPORT BRUCHSAL

tugce_doerj است
    شرکت کننده

برای لپ تاپ نیازی به دادن فاکتور ندارید. هرکسی لپ تاپ ، دستی یا پد خود را با خود حمل می کند. تلویزیون باید در راه یا دارایی های بیشتر در آلمان باشد و فاکتورهای الکترونیکی oluyor.turkiye مانند او دوست دارد. من هر بار که می روم 2 لپ تاپ حمل می کنم ، تا امروز چیزی بیرون نیامده است.

شرکت های حمل و نقل برای 100 کیلوگرم پول زیادی می خواهند.زیرا که 1 ظرف به شما می دهند.همین قیمتی که در آن ظرف 1 کیلوگرم دارد همان قیمت 100 کیلوگرم است. اگر می خواهید یک مبل راحتی با ظرف داشته باشید ، اگر می خواهید 1 بشقاب داشته باشید.

dejavuxnumx
    شرکت کننده

سلام دوستان. من 4-5 چمدان وسایل دارم که باید ببرم ترکیه. بردنش با هواپیما برایم هزینه زیادی دارد. میشه قیمت ها رو با ارسال بگید؟ (راستش من نتونستم وسایل حمل و نقل پیدا کنم چون محل زندگیم کوچیکه. فقط از یک بازار ترکیه اطلاعات گرفتم که در مورد وسایل حمل و نقلی که میوه و سبزیجات را از آلمان به ترکیه منتقل می کنند به من گفت، اما ممکن است وجود داشته باشد. خطر گم شدن وسایلم باشد.) یا موقع خرید بلیط هواپیما 2 یورو به ازای هر کیلو می پردازی، شنیدم حق داری 46 کیلو حمل کنی، اما نمی دانم چقدر درست است. من هم می دانم که اگر با لوفت هانزا سفر کنم حق حمل 100 کیلو را دارم. اما وزن چمدان من حدود XNUMX کیلو است. لپ تاپم را هم با خودم می برم. برای او چه کنم؟ من فاکتورم را به شما نشان می دهم، من هیچ اطلاعاتی در مورد این موضوع ندارم زیرا قبلاً رایانه ای نیاورده ام. :) من بسیار خوشحال خواهم بود اگر کسی از این مسائل اطلاع داشته باشد.

سلام رییا ،

اول از همه ، من توصیه می کنم هنگام حمل چمدان ، لپ تاپ خود را به همراه داشته باشید. هنگام بارگیری وسایل الکترونیکی در محفظه چمدان هواپیما هیچگونه خسارتی پرداخت نمی شود. اساساً بارگیری وسایل الکترونیکی در محفظه چمدان ممنوع است. مطمئناً می توانید آن را بارگذاری کنید ، اما اگر آن را روی کاغذ بارگذاری کرده اید ، شرکت های هواپیمایی چنین مقاله ای را قرار داده اند تا با گفتن اینکه مشکل از شماست ، از مشکل پرداخت به شما جلوگیری می کنند.

ثانیا ، مبلغ بین المللی چمدان شرکت های هواپیمایی 30 کیلوگرم است و مبلغ چمدان دستی 8 کیلوگرم است. البته شرکت های هواپیمایی که بلیط ارزان قیمت مانند Pegasus و Sun Express می فروشند قصد دارند با کاهش میزان حمل بار به 20 کیلوگرم و پرداخت چمدان اضافی سود کسب کنند.
    اگر می گویید چمدان 100 کیلویی ؛ اگر با شرکتی به ترکیه سفر کنید که حق حمل 30 کیلوگرم چمدان (خطوط هوایی ترکی و غیره) را به رسمیت می شناسد ، حمل و نقل هواپیمای من توصیه می کند که حداکثر 33 کیلو وزن شما بیش از 2-3 کیلو باشد ، یک چمدان دستی 8 پوندی آماده کنید بار مسافر.
    بنابراین، می توانید تقریباً 40 تا 45 کیلو با خود بیاورید.

من توصیه می کنم که اقلام باقی مانده را از طریق پست یا بار ارسال کنید. اگر می خواهید از ترکیه به آلمان PTT ارسال کنید ، من توصیه می کنم. اما من نمی دانم کدام موسسه در آنجا به این روش کار می کند ، اما احتمالاً DHL است. شما باید از DHL قیمت بگیرید.
    البته محتوای چمدان نیز مهم است. اگر اقلام الکترونیکی دارید ، آنها را از این طریق ارسال نکنید. اما اگر فقط وسایل شخصی دارید می توانید بدون هیچ مشکلی آنها را از طریق پست ارسال کنید. برای اینکه مشکلی از قبیل گیر نکردن در گمرک نداشته باشید ، نباید هیچ الکترونیکی وجود داشته باشد.

اگر برگشت قطعی دارید حتما از کنسولگری «برگ برگشت قطعی» بگیرید. این کاغذ حتی به شما این حق را می دهد که بدون پرداخت هزینه های گمرکی خانه خود را تغییر دهید. حتی اگر وسایل شما در گمرک ترکیه گیر کرده باشد، می توانید با این کاغذ آنها را پس بگیرید، مشکلی نیست.

1963
    شرکت کننده

شرکت پگاسوس برای هر کیلو 5 لیر لیر دریافت می کند، می توانید در هنگام خرید بلیط بار اضافی دریافت کنید.

dejavuxnumx
    شرکت کننده

شرکت پگاسوس برای هر کیلو 5 لیر لیر دریافت می کند، می توانید در هنگام خرید بلیط بار اضافی دریافت کنید.

5 لیر برای پروازهای داخلی.
    اگر در لحظه خرید بلیط برای پروازهای بین‌المللی، چمدان اضافی اضافه کنید، در صورت خرید در زمان رزرو، اتاق 5.50 لیر است. اگر بگویند در فرودگاه بار اضافی دارید و درخواست پرداخت کنید، کیلویی 6 یورو می پردازید.

1963
    شرکت کننده

من هم چیز متفاوتی نگفتم وقتی بلیطم رو گرفتم 5 لیر خریدم الان 5.5 شده پس فرق زیادی نداره. :) همچنین بار dhl برای 1 کیلوگرم حدود 5-6 یورو می گیرد و در مدت زمان بسیار طولانی به مقصد می رسد و 1-1,5 ماه طول می کشد.

dejavuxnumx
    شرکت کننده

من هم چیز متفاوتی نگفتم وقتی بلیطم رو گرفتم 5 لیر خریدم الان 5.5 شده پس فرق زیادی نداره. :)

اوه باشه پس ببخشید، فکر کردم گفتی باید تو فیلد اضافه کنی.

بار اضافی به تنهایی نمی تواند بیش از 20 کیلو اضافه کند. 100 کیلو توشه داره و نمیتونه 40 کیلو + چمدان دستی بگیره. باید از طریق پست یا راه دیگری ارسال شود. اگر بگوید برای 60 کیلو باقیمانده پول اضافی می دهد، باید 10 برابر بیشتر از ارزش اقلام داخل خرج کند. :)

1963
    شرکت کننده

بله اگر 60 کیلو باقیمانده را حتی با شرکت های باربری بفرستد خیلی گرون می شود.اگر کالای الکترونیکی باشد زمان زیادی می برد.ارزان ترین محموله dhl است.مثل پست در ترکیه در آلمان 3 روزه یه بسته 32 کیلویی فرستادم 18 روزه 1 یورو دادم رفتم 18 یورو دادم 
    یکی از دوستانم ps3 خود را گم کرده بود پیدا نشد

dejavuxnumx
    شرکت کننده

بله حتی اگر 60 کیلو باقی مانده را با شرکت های باربری بفرستد خیلی گرون می شود و باید با گمرک سر و کار داشته باشد و اگر کالای الکترونیکی باشد زمان زیادی می برد تا به ترکیه بیاید ارزان ترین بار dhl هست مثل پست ترکیه قبلا آلمان فرستادم بسته 3 کیلویی 32 روزه رفت 18 یورو بسته 1 کیلویی 18 روز رفت 9 یورو دادم 
    یکی از دوستانم ps3 خود را گم کرده بود پیدا نشد

ریا، بهتره چمدونتو تیکه به تیکه بیاری، اگه قراره دوباره برگردی اینجا. در غیر این صورت، به طور خلاصه، همه نوع پرهزینه است. اگر آشنايي هست كه با ماشين به تركيه مي رود از آنها بخواهيد بقيه را بياورند. به عبارت دیگر، حتی اگر با TR به شهری متفاوت از شما بروند، آن را به شهری که در آن هستید می برند، سپس با بار داخلی به شهری که در آن هستید، می فرستند. تا زمانی که وارد TR می شوند، بقیه چمدان ها راحت هستند.

reyyan به
    شرکت کننده

از همه بابت نظراتشون ممنونم بله گورو، من فکر می کنم. من قصد دارم تا پایان امسال به ترکیه برگردم. به نظر می رسد که در کشور خود باشم، چه در تجارت و چه در زندگی خصوصی، سودمندتر است.

لباس های من در چمدان هایی که می برم وجود دارد، چنین چیز الکترونیکی وجود ندارد. هوم، درست است، من از نظرات می فهمم که هزینه برداشتن وسایل از سر راه بیشتر از محتویات چمدان است. منطقی ترین به نظر می رسد که آن را به عنوان دو طرف در نظر بگیریم. پارسال با لوفتانزا رفتم حق حمل 23 با 23 چمدان مجزا کلا 46 کیلو بود. اما مشکل اینجاست که لوفتانزا امسال پرواز مستقیم به آنکارا ندارد. مستقیم وارد استانبول شد. ارسال بسته از ترکیه به آلمان ارزان است اما از آلمان به ترکیه بسیار گران است. من تحقیق کردم.

معلم
    شرکت کننده

همونطور که گفتم یا 1*2 بار رفت و آمد میکنی که بلیط هواپیما بوده و باز هم خرج میشه.
    من فکر می کنم آنچه را که می توانید با هواپیما ببرید و بقیه را با حمل و نقل انجام دهید.
    من 15 تا کارتن داشتم فکر کنم داخلش خیلی چیزها بود نصف خونه تقریبا 300 یورو بود که بلیطه. به آرامی آمد

reyyan به
    شرکت کننده

سلام رییا ،

اول از همه ، من توصیه می کنم هنگام حمل چمدان ، لپ تاپ خود را به همراه داشته باشید. هنگام بارگیری وسایل الکترونیکی در محفظه چمدان هواپیما هیچگونه خسارتی پرداخت نمی شود. اساساً بارگیری وسایل الکترونیکی در محفظه چمدان ممنوع است. مطمئناً می توانید آن را بارگذاری کنید ، اما اگر آن را روی کاغذ بارگذاری کرده اید ، شرکت های هواپیمایی چنین مقاله ای را قرار داده اند تا با گفتن اینکه مشکل از شماست ، از مشکل پرداخت به شما جلوگیری می کنند.

ثانیا ، مبلغ بین المللی چمدان شرکت های هواپیمایی 30 کیلوگرم است و مبلغ چمدان دستی 8 کیلوگرم است. البته شرکت های هواپیمایی که بلیط ارزان قیمت مانند Pegasus و Sun Express می فروشند قصد دارند با کاهش میزان حمل بار به 20 کیلوگرم و پرداخت چمدان اضافی سود کسب کنند.
    اگر می گویید چمدان 100 کیلویی ؛ اگر با شرکتی به ترکیه سفر کنید که حق حمل 30 کیلوگرم چمدان (خطوط هوایی ترکی و غیره) را به رسمیت می شناسد ، حمل و نقل هواپیمای من توصیه می کند که حداکثر 33 کیلو وزن شما بیش از 2-3 کیلو باشد ، یک چمدان دستی 8 پوندی آماده کنید بار مسافر.
    بنابراین، می توانید تقریباً 40 تا 45 کیلو با خود بیاورید.

من توصیه می کنم که اقلام باقی مانده را از طریق پست یا بار ارسال کنید. اگر می خواهید از ترکیه به آلمان PTT ارسال کنید ، من توصیه می کنم. اما من نمی دانم کدام موسسه در آنجا به این روش کار می کند ، اما احتمالاً DHL است. شما باید از DHL قیمت بگیرید.
    البته محتوای چمدان نیز مهم است. اگر اقلام الکترونیکی دارید ، آنها را از این طریق ارسال نکنید. اما اگر فقط وسایل شخصی دارید می توانید بدون هیچ مشکلی آنها را از طریق پست ارسال کنید. برای اینکه مشکلی از قبیل گیر نکردن در گمرک نداشته باشید ، نباید هیچ الکترونیکی وجود داشته باشد.

اگر برگشت قطعی دارید حتما از کنسولگری «برگ برگشت قطعی» بگیرید. این کاغذ حتی به شما این حق را می دهد که بدون پرداخت هزینه های گمرکی خانه خود را تغییر دهید. حتی اگر وسایل شما در گمرک ترکیه گیر کرده باشد، می توانید با این کاغذ آنها را پس بگیرید، مشکلی نیست.

سلام آیا برگه برگشت قطعی که از کنسولگری دریافت می کنم فقط برای اقلام الکترونیکی لازم است؟ من اینو نمیفهمم!! به هر حال هیچ اقلام الکترونیکی برای بردن ندارم. من به فروش همه آنها در اینجا فکر می کنم. تلویزیون، یخچال، ماشین لباسشویی و .... البته اگر جایگزینی مثل بردن آن به ترکیه داشته باشم خوب است، اما به نظر سخت می رسد. خوب، چه مدارک دیگری باید هنگام بازگشت از کنسولگری دریافت کنم؟ من تعجب می کنم که آیا شما می دانید؟

reyyan به
    شرکت کننده

همونطور که گفتم یا 1*2 بار رفت و آمد میکنی که بلیط هواپیما بوده و باز هم خرج میشه.
    من فکر می کنم آنچه را که می توانید با هواپیما ببرید و بقیه را با حمل و نقل انجام دهید.
    من 15 تا کارتن داشتم فکر کنم داخلش خیلی چیزها بود نصف خونه تقریبا 300 یورو بود که بلیطه. به آرامی آمد

حق با شماست، اجازه دهید من هم در این مورد تحقیق کنم. فکر می کنم همه چیز یکدفعه حل می شود. حدس می‌زنم وسایل خانه بزرگی نداشتی، درست است؟ (یخچال، ماشین لباسشویی و ...) من آن محموله ای که شما داده اید را بررسی می کنم. مرسی مرشد همچنین، می‌پرسم وزن اجناس شما چقدر است، زیرا نمی‌دانم که آیا پس از اینکه یک وزن خاص از یک وزن خاص بیشتر شد، هزینه ارسال اضافی دریافت می‌کنند یا خیر.  :) من می پرسم چون چیزی در مورد این مسائل نمی دانم.

معلم
    شرکت کننده

نه، من فقط لباس ها و ظروف کوچک آشپزخانه، ست شامم را آوردم. بالش لحاف و غیره
    تا جایی که من یادم هست بر اساس سایز کارتن خرید می کردند نه وزن.

dejavuxnumx
    شرکت کننده

سلام آیا برگه برگشت قطعی که از کنسولگری دریافت می کنم فقط برای اقلام الکترونیکی لازم است؟ من اینو نمیفهمم!! به هر حال هیچ اقلام الکترونیکی برای بردن ندارم. من به فروش همه آنها در اینجا فکر می کنم. تلویزیون، یخچال، ماشین لباسشویی و .... البته اگر جایگزینی مثل بردن آن به ترکیه داشته باشم خوب است، اما به نظر سخت می رسد. خوب، چه مدارک دیگری باید هنگام بازگشت از کنسولگری دریافت کنم؟ من تعجب می کنم که آیا شما می دانید؟

اساساً "بازگشت قطعی به ترکیه" قانونی است در مورد اینکه بتوانید کل خانه خود را جابجا کنید. اما من نمی توانم ادعا کنم که دانش بسیار دقیقی دارم. من فکر می کنم شما می توانید بهترین اطلاعات را از کنسولگری به صورت حضوری دریافت کنید. علاوه بر این، اگر بیش از 5 سال در آنجا کار کرده اید، در صورت بازگشت مطمئن، حق دارید یک ماشین بدون پرداخت عوارض گمرکی به ترکیه بیاورید. در صورت تمایل می توانید در این مورد نیز تحقیق کنید. فکر می کنم اگر در گوگل تایپ کنید "آوردن ماشین به ترکیه از آلمان" سایت هایی را می بینید که می توانید اطلاعات دقیقی از آنها دریافت کنید. به عبارت دیگر، یک مورد الکترونیکی را پوشش نمی دهد.

همچنین یک قانون بازگشت نیز وجود دارد که آلمان تصویب کرده است. آنها کمکهای جابجایی مجدد را به ترکهای بازگشت می دهند. این قانون از تلویزیون نیز پخش شد. فقط به این دلیل که آلمانی ها در جهت بازگرداندن ترک ها گام برمی دارند. من حدس می زنم شما می توانید این را از مرکز کار یا هر موسسه ای که از آن کمک می گیرید به عنوان اطلاعات دقیق دریافت کنید. البته ، آنها به دنبال برخی شرایط می گردند ، اما یادگیری مفید است ، شاید این چیزی است که می توانید از آن بهره مند شوید.

اگر قرار است بازگشت قطعی داشته باشید ، در مورد آنها خوب تحقیق کنید ، فکر می کنم غیر از حمل چمدان با چمدان ، گزینه های دیگری پیش روی شما باشد. من می دانم که حتی اگر در آنجا کار کرده باشید ، حتی کمک هزینه های بیمه به نام شما نیز می تواند با دادخواست به م toسسه تأمین اجتماعی ترکیه منتقل شود. به عبارت دیگر ، وضعیت شما غیر از حمل کالا است ، من فکر می کنم شما برخی از حقوق اضافی را دارید زیرا در حال بازگشت هستید. پیشنهاد می کنم تحقیق کنید.
    دوباره سعی می کنم اگر چیزی را می دانیم کمک کنم

نمایش 15 پاسخ - 1 تا 15 (مجموع 22)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.