من خواستار از آلمان به ترکیه و یا شرکت کالاهای خانگی است که به شدت به ما توصیه می کنیم تو دارید؟

> انجمن ها > بخش عمومی آلمان و سایر کشورهای اروپایی > من خواستار از آلمان به ترکیه و یا شرکت کالاهای خانگی است که به شدت به ما توصیه می کنیم تو دارید؟

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    kadirxnumx
    شرکت کننده

سلام دوستان ، من می توانم به قیمت مناسب اعتماد کنم ، می توان به این رقم رسید saglamsina می خواهد کالاهای خانگی خود را از آلمان یا شرکتهایی که می دانید Turkiyede bi حمل و نقل دارند ، بیاورد؟

nesnil
    شرکت کننده

من تماس می گیرم ، اگر کسی می داند ، خوشحال خواهیم شد اگر آنها به ما اطلاع دهند.

kadirxnumx
    شرکت کننده

من تحقیق کردم و هزینه های هر مترمکعب رو حساب میکنن و خیلی از شرکت ها برای کالایی که میارن گارانتی نمیدن و اقلامی که میخری و ارسال + مالیات به همون حساب میگیره که منصرف شدم و از اینجا خریدم به شخصه پیشنهاد نمیکنم.تفاوت زیادی نداره.اگه بتونی از اینجا بخری گارانتی داره.

شیما
    شرکت کننده

آیا شرکتی پیدا کرده اید یا هنوز در حال جستجو هستید؟ من وسایلم را از طریق شرکتی در استانبول آورده ام. اگر به آن نیاز دارید ، می توانم پرونده ها را مرور کنم و آدرس و ضایعات شرکت را پیدا کنم.
    اگر وسایل شما خیلی مهم نیستند ، سعی نکنید آنها را بیاورید ، باور کنید خیلی گران هستند. اگر می توانید آن را بفروشید ، آنجا بخرید و در اینجا چیزهای مناسب تری به دست می آورید. با این وجود ، من می گویم چقدر هزینه دارد که تحقیق خود را بالا و پایین کنید و حساب خود را بر این اساس تهیه کنید.

k.uguz
    شرکت کننده

سلام. من گفتم من می نویسم ، بنابراین شما هنوز دنبال هستید. من دو ماه پیش با شرکتی به نام utr international خانه به خانه دیگری نقل مکان کردم و بسیار راضی بودم. من هم به شما توصیه می کنم. پیوند زیر رو درست کردم

نمایش 4 پاسخ - 1 تا 4 (مجموع 4)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.