بیمارستان و مراحل معاینه در ترکیه

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    تامین مالی leowo
    شرکت کننده

سلام مجدد به همه 🙋🏻‍♀️،
    یک سوال از شما دارم. خوشحال میشم در این مورد منو راهنمایی کنید
    هفته دیگه مرخصی میریم ترکیه😍 وقتی میرم ترکیه میخوام تو بیمارستان خصوصی معاینه بشم و چک آپ کنم.
    تمام سوابق من و همسرم در آلمان است و هیچ ارتباطی با TR نداریم از جمله آدرس. آیا هنگام رفتن به ترکیه برای این اقدامات بیمارستانی باید به SSI مراجعه کنم یا ثبت نام انجام دهم؟ اگر در SSI ثبت نام کنم، آیا بدهی آینده و غیره وجود خواهد داشت؟ (از آنجایی که ما اغلب به TR نمی رویم، اگر نتوانم جزئیات را پیگیری کنم، نمی خواهم سردرد بگیرم).
    از آنجایی که من کار می کنم، این فرصت را دارم که بیمه بین المللی را در krankenkasse خود (Techniker Krankenkasse) داشته باشم. من می خواهم در مورد پوشش بیمه خارج از کشور و جزئیات آن در روز سه شنبه صحبت کنم.
    بسیار خوشحال می شوم اگر افرادی که اطلاعات دقیق یا تجربه قبلی در این زمینه دارند بتوانند پاسخ دقیقی بدهند.
    من هم آماده پیشنهادات هستم 😊
    از الان ممنون

ارل مونت کریستو
    شرکت کننده

باید بری SSK و گواهی AT 11 بگیری، بیمه آلمان تمام هزینه ها را می دهد، اما بیمارستان های خصوصی ترکیه وقتی بیمه آلمان را می بینند، ده ها هزار یورو به بیمه آلمان می دهند، یک جورهایی تقلب می کنند. 2 بخیه روی ابروی یکی از بستگانمان زده بودند، یک بیمارستان خصوصی 13.000 یورو.

تامین مالی leowo
    شرکت کننده

این چند روز خیلی زود میگذره سوال رو اینجا پرسیدم چون وقت نکردم در موردش تحقیق کنم. پاسخ دقیق و آموزنده ای دریافت نکردم.
    بگذارید یک حکایت کوتاه از نحوه انجام کارهای بیمارستانی خود در ترکیه بگویم تا روزی اگر کسی به آن نیاز داشت، از آن بهره مند شود.
    اول از همه، گواهی T/A 11 باید دریافت شود تا Krankenkasse بتواند هزینه های پزشکی را در مواقع اضطراری در هنگام رفتن به تعطیلات از ترکیه به آلمان پوشش دهد. شما سند را با درخواست شخصی به Krankenkasse که به آن وابسته هستید دریافت می کنید. وقتی به ترکیه می روید باید با مدرک T/A 11 به SSI منطقه خود بروید و شماره یوپاس بگیرید. با شماره yupass که توسط SSI به شما داده شده است، اقدامات بیمارستانی شما فقط در مواقع ضروری تحت پوشش بیمه شما قرار می گیرد. جدا از اینا اگه میخوای مثل من معاینه خصوصی بگیری باید تمام هزینه ها رو از جیب خودت تامین کنی. در تمامی تراکنش های بیمارستانی جدول هزینه های بیمه نشده اعمال می شود. شما هزینه معاینه، سایر روش ها، دارو و همه چیز را از جیب خود می پردازید. بیمارستان‌هایی هستند که هزینه معاینه و پردازش، به‌ویژه برای بیماران با منشأ خارجی، بسیار بیشتر از هزینه‌های درمان بدون بیمه شهروندان ترکیه دریافت می‌کنند. اگر هویت ترکی دارید، به عنوان یک توریست با شما رفتار نمی شود. با این حال، ممکن است این مورد در هر بیمارستان خصوصی نباشد. من می خواستم در اینجا به این موضوع اشاره کنم، زیرا او گفت که قیمت معاینه بیماران زن خارجی در بیمارستانی که من به آنجا رفتم متفاوت است. از آنجایی که من قبلاً یک شهروند ترکیه هستم، مشمول قیمت گذاری شهروندان ترکیه بدون بیمه شدم. من تمام معاملاتم را انجام داده ام.
    برای همه آرزوی سلامتی و شادی دارم.

yenicerixnumx
    شرکت کننده

بسیار از شما متشکرم. بای:)

تامین مالی leowo
    شرکت کننده

.

istanbullu است
    شرکت کننده

سلام مجدد به همه 🙋🏻‍♀️،
    یک سوال از شما دارم. خوشحال میشم در این مورد منو راهنمایی کنید
    هفته دیگه مرخصی میریم ترکیه😍 وقتی میرم ترکیه میخوام تو بیمارستان خصوصی معاینه بشم و چک آپ کنم.
    تمام سوابق من و همسرم در آلمان است و هیچ ارتباطی با TR نداریم از جمله آدرس. آیا هنگام رفتن به ترکیه برای این اقدامات بیمارستانی باید به SSI مراجعه کنم یا ثبت نام انجام دهم؟ اگر در SSI ثبت نام کنم، آیا بدهی آینده و غیره وجود خواهد داشت؟ (از آنجایی که ما اغلب به TR نمی رویم، اگر نتوانم جزئیات را پیگیری کنم، نمی خواهم سردرد بگیرم).
    از آنجایی که من کار می کنم، این فرصت را دارم که بیمه بین المللی را در krankenkasse خود (Techniker Krankenkasse) داشته باشم. من می خواهم در مورد پوشش بیمه خارج از کشور و جزئیات آن در روز سه شنبه صحبت کنم.
    بسیار خوشحال می شوم اگر افرادی که اطلاعات دقیق یا تجربه قبلی در این زمینه دارند بتوانند پاسخ دقیقی بدهند.
    من هم آماده پیشنهادات هستم 😊
    از الان ممنون

مرابا،

برای بازدید بعدی خود، می توانید یک بیمه درمانی بین المللی برای کل خانواده با 21 یورو در سال تهیه کنید (هزینه آن برای ما چقدر است).
    TK - Envivas
    https://www.envivas.de/tarife/reisekrankenversicherung#/beratung/reise
    اما این فقط بیماری های فوری را نیز پوشش می دهد.

آنها ممکن است بخواهند هزینه 100٪ را که برای بررسی و معاینه برای بیماران بیمه نشده اعمال می کنند از شما دریافت کنند. من فکر می کنم شما باید در این مورد به طور کامل تحقیق کنید.
    در آلمان، TK برنامه های چک آپ خوبی برای سنین 30-35-40 سال دارد. اگر نمی خواهد این کار را انجام دهد، با اصرار از پزشک خود بپرسید.

ضمنا تا جایی که من میدونم سند ta11 الان فقط بیماریهای فوری رو پوشش میده متاسفانه :(

برای شما تعطیلات سالم و بدون دردسر آرزو می کنم.

lambdawinner829
    شرکت کننده

…. من از آدرس شما لذت بردم و این را دیدم. امیدوارم که بتواند کمک کند! می توانید تأیید کنید که آیا ثبت نام در SSI الزامی است یا خیر و در مورد پوشش و جزئیات بیمه نامه بین المللی خود برای جلوگیری از بدهی های آینده صحبت کنید. همچنین کپی مدارک مهم را نگه دارید و برای درک بهتر با بیمارستان و سفارت ترکیه تماس بگیرید.

williamserna0628
    شرکت کننده

…. من از آدرس شما لذت بردم و این را دیدم. امیدوارم که بتواند کمک کند! می توانید تأیید کنید که آیا ثبت نام در SSI الزامی است یا خیر و در مورد پوشش و جزئیات بیمه نامه بین المللی خود برای جلوگیری از بدهی های آینده صحبت کنید. همچنین کپی مدارک مهم را نگه دارید و برای درک بهتر با بیمارستان و سفارت ترکیه تماس بگیرید.

خبر عالی برای شنیدن سفر آینده خود به ترکیه! در حالی که من نمی توانم توصیه خاصی ارائه کنم…. من آنچه شما اشاره کردید را دیدم. انجام اقدامات برای شفاف سازی در مورد ثبت نام SSI و بحث در مورد پوشش بین المللی شما عالی است. نگهداری کپی از مدارک مهم و تماس با بیمارستان و سفارت ترکیه یک اقدام واقعا هوشمندانه برای اطمینان از اینکه روند به خوبی پیش می رود. امیدوارم سفر خوبی داشته باشید و امتحان موفقی داشته باشید! 😊🏥🌍

نمایش 7 پاسخ - 1 تا 7 (مجموع 7)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.