حمل و نقل آلمان ترکیه Evden حوا

> انجمن ها > بخش عمومی آلمان و سایر کشورهای اروپایی > حمل و نقل آلمان ترکیه Evden حوا

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    melikexnumx
    شرکت کننده

سلام ، ما به عنوان MCS Logistics خدمات حمل و نقل بین المللی از خانه به خانه را ارائه می دهیم.

با استفاده از فرایندهایی مانند دریا ، هوا ، راه آهن زمینی ، وسایل شخصی افراد را حمل می کنیم (همه چیزهایی که باید در یک خانه باشد) و وسیله نقلیه ای که آنها به هر نقطه از جهان سوار می شوند.

اگر می خواهید وسایل خانه خود را از اروپا بیاورید و به آنجا ببرید ، سعی می کنم تا آنجا که می توانم اطلاعات روان در مورد این موضوع را به شما منتقل کنم.

شرکت ما خدماتی را از حمل کالاها به آدرس منزل شما با بسته بندی آنها در آدرس منزل شما ، مهم نیست در هر کشوری که به آنجا خواهید رفت ، حمل کالا از گمرک ، آوردن آن به آدرس منزل ، آوردن آن به خانه ، نصب ساده مبلمان .

شرکت ما دارای یک دفتر مرکزی در استانبول و یک دفتر توزیع هلند است.

۴۴۲۰۳۰۹۵۷۲۹۲+
    mcslogistics

melikexnumx
    شرکت کننده

لطفاً برای قیمت گذاری از طریق mcslojistik با اسناد ما تماس بگیرید.

k.uguz
    شرکت کننده

چند کلمه برای نوشتن این عنوان تجربه کردم و خواستم آنها را با شما دوستان عزیزم به اشتراک بگذارم. دوستان من 2 ماه پیش با شرکتی به نام ******** نقل مکان کردم. یکی از دوستانم آن را به من توصیه کرد، بچه ها کار تمیز انجام می دهند و من آن را به هرکسی که قصد شرکت شرکتی دارد توصیه می کنم. فکر کنم الان دو ماه گذشته و به دوستانی که پیشنهاد ویژه ای برای آلمان در نظر دارند توصیه می کنم. خوب خوب:)

نمایش 2 پاسخ - 1 تا 2 (مجموع 2)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.