ضربات شوک! کشته شدن نیز به DVD DENNAMADIMM VİELEN DANK FÜR

> انجمن ها > درخواست، پیشنهاد، شکایت و درخواست > ضربات شوک! کشته شدن نیز به DVD DENNAMADIMM VİELEN DANK FÜR

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    esra dilber
    شرکت کننده

پدر من توسط بن هالیدای آن و در کنار آن GELDİM VILLAGE THIS ONE SİTWNİZD حرفه ای من YYARARLANIY از نظرات BEKLİYORUM بسیار FAYDANALNIY من در حال امتحان کردن سROالات VISA CROSS هستم که می توانیم به این وسیله امتحان کنم تا بتوانم به عنوان مدیرعامل دیجیتال به عنوان شخصیتی دوباره به من اعتماد کنم من نمی توانم بعدی را اینجا اضافه کنم اما امروز EDR مجبورم آن را تهیه کنم کوک tşk بسیار متعجب است اما فقط PROBLEM DVD یی دور از من اجرا نمی شود من در یک برنامه نبودم فرستنده ای که من به آن نیاز دارم چه چیزهایی را از دست می دهد ACAB BEN هفته ای که می خواهم به استانبول برسم I BACTERIA Bi way I DOUGH CARDS حتی بی نقص کار کردم بسیار عالی Emeğinize ELİNİZE HEALTH شما می توانید گیتسم خود را حتی به صورت مداوم ادامه دهید زیرا شما تنبل های آمریکایی هستید من بیشتر از همه به شما احتیاج دارم تا فرض کنم که من تصور کنم

Türkeref به
    شرکت کننده

آره سفارش دادم شانسمو امتحان کنم ولی امروز رسید خدا خیرت بده مرسی germanx... clap:) clap:) yupi:) dankeschön.

پس از قرار دادن DVD ، هنگامی که روی مشاهده پرونده ها در پنجره ظاهر شده کلیک می کنید ، در DVD قرار دارید. یک پوشه بازی خودکار ، 2 خودکار ، 1 آیکون به نام پرونده ها در DVD وجود دارد. وقتی روی اولین فایل خودکار در زیر پخش خودکار کلیک می کنید ، صفحه اصلی DVD باز می شود. سپس می توانید با گفتن مقدمه ، دروس خود را شروع کنید. در این میان ، از هر جنبه آشکار است که DVD محصول تلاش بسیار است.

MuhaяяeM
    شرکت کننده

به طور معمول ، به محض قرار دادن DVD ، صفحه خوش آمدید باید بیاید ، البته تنظیمات رایانه شما نیز مهم است ، اگر ویژگی اجرای خودکار فعال نباشد ، باید فایل autorun.exe را به صورت دستی روی DVD اجرا کنید.

برای همه دوستانی که با دی وی دی خود مشکل دارند (هزینه ارسال ندارد) دی وی دی های جدید را رایگان می فرستیم، اگر مشکلی دارید لطفا contact@almancax.com اجازه دهید به آدرس ایمیل شما بنویسند و مطمئن باشید که ما هر کاری از دستمان بر بیاید انجام خواهیم داد.

نمایش 2 پاسخ - 1 تا 2 (مجموع 2)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.