با دروغ کارت اقامتم را ندادند

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    اوه ایده آل
    شرکت کننده

من امروز در auslanderam مهلت داشتم. برای گرفتن شناسنامه ترمینی 1 ماه پیش که با پین کد آیدی اومدم خونه مطمئن شدم از طریق اینترنت درستش کردم. من حتی قبل از اینکه این کار را انجام دهم بررسی کردم که با شماره سریال روی کاغذی که به من دادند آمده است یا خیر. همه چیز خوب بود و منتظر من برای خرید بود. من دقیقا 1 ماه پیش مهلت گذاشتم. من امروز به پایانه رفتم و خانمی که جلسه من را تمدید کرد. دوستان گفتند اشتباه کردند و مهلت دادند چون شناسنامه شما نیامد. این غیر ممکن است زیرا من آن را زیر سوال بردم، در اینترنت نوشته شده بود. گفت شهریور بعد از یک ماه و نیم به من ایمیل بزنید اگر دیدم جواب می دهم. گفت: سپتامبر از من بپرس که می آید یا نه. بعد بلافاصله با همسرم تماس گرفتم. چون یک ماه پیش خانه را ترک کردم. قبل از رفتن، جلسه را با هم تمدید کردیم. بلافاصله از خانه خارج شدم. چون با هم کنار نمیایم همسرم برایم نامه نوشت که به من ایمیل زد و من او را رها کردم و رفتم. پس بر اساس این ایمیل کارت اقامتم را به من نمی دهند؟ پلیس هیچی من 1 سال زیر یک سقف زندگی کردم. اتفاقا همسرم 1 سال از من بزرگتر است. اما من مستحق ماندن در آلمان بودم. چرا الان این کار را می کنند؟ آیا می توانید یک وکیل خوب از فرانکفورت را به من معرفی کنید که این کارها را انجام دهد؟

اوه ایده آل
    شرکت کننده

همچنین fiktionbescheinigung من تا ماه یازدهم است. تا آن موقع کارتم را دریافت نکردم. من نتوانستم در یک fiktionbescheinigung جدید به آنها برسم. باید چکار کنم؟ من به مدرکم نیاز دارم وقتی Fiktionbescheinigung منقضی شود، من به طور خودکار بیکار خواهم شد.

بی عاطفه
    شرکت کننده

سلام هیچی نمیشه اون کار رو داری باید ماه یازدهم بدهند بالاخره میدن میگن بین تاریخی که برای جلسه درخواست دادی تا روزی که از خونه رفتی 11 روز فاصله هست مشکلی نیست، آخرین گزینه وکیل است. اگر قبلاً b15 دارید، وقتی 1 سال شما تمام شود، شهروند آلمان می شوید، به همین سادگی است، نگران آن نباشید.

اوه ایده آل
    شرکت کننده

خب بی دل من با همسرم درخواست اقامت دادم همونطور که گفتی بعد از 15 روز از خونه خارج شدم. همسرم همون موقع نامه نوشت چون من از خونه بیرون اومدم و کلی مطالب دروغ نوشتم. پس می توانند به من بگویند؟ میگن از خونه من رفتی الان استقلالی پس باید دوباره استقلالی بدی؟ این نیز یک پروسه طولانی است و اگر تا ماه یازدهم دوباره کارت اقامت یا fiktionbescheinigung خود را دریافت نکنم، بیکار می شوم. وقتی بیکار باشم هیچ مانعی مثل اخراج نکردن من از آلمان وجود نخواهد داشت.

ارل مونت کریستو
    شرکت کننده

تقریبا 6 ماه از درخواستم میگذره ولی هنوز کارتم نیومده وقتی پروسه دیپورت هست اداره اتباع اتباع خارجی 1 ساعت کار رو انجام میده ولی مدام کار رو طولانی میکنند تا اقامت بدهند. به خرسی که از افغانستان آمده بود با لاستیک مشکی روی پایش کارت 1 ساله دادند، بی سواد است، اما چنین سختی هایی به ما می دهند.

بی عاطفه
    شرکت کننده

وقتی برای جلسه درخواست دادید با همسرتان بودید و آن روز آنجا را امضا کردید، حتی اگر کارتتان نیامد. شما از روز اول به طور نامحدود مالک هستید، طبق قانون فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاید. تکرار همین چیزها مجبورم ولی بدون توجه به همسرت هرطور شده می تونی ویزا بگیری برای شهروندی اقدام می کنی وقتی 7 سالت تموم شد تمام شد وحشت هدر رفت. شما این کار را می کنید، چرا شما را به ترکیه می فرستند؟ شما قبلاً آن مرحله را پشت سر گذاشته اید.

اوه ایده آل
    شرکت کننده

وقتی بی دل از خانه بیرون رفتم، همسرم هم ایمیل و هم نامه به افسرم نوشت. نوشته بود که من او را ترک کردم و با او ازدواج کردم و به آلمان یا هر چیز دیگری. دروغ خیلی چیزهای اشتباه نوشت. ترس من این است که ausländeramt این ادعاهای نادرست را جدی بگیرد. فکر می کنم به همین دلیل آن افسر به هر حال کارت اقامتم را به من نداد. آنها ما را جستجو می کنند. با این حال، بی ربط است، ما عاشقانه ازدواج کردیم. از آنجایی که نمی‌توانستند بگویند که الهام شما به دلیل پنهان کاری نامه فرستاده است، زن گفت: "شما فقط در ماه سپتامبر به من ایمیل می‌دهید و می‌پرسید که آمده‌اید یا نه؟ چرا فقط از او می پرسم، آیا کس دیگری آنجا کار نمی کند؟ حالا به کابینت های چرخان فکر کنید.

بی عاطفه
    شرکت کننده

بعضی وقتا نمیتونم تورو درک کنم، وحشت میکنی، اینقدر این کار انجام نشده که به حرفای راست به چپ یا همسرت باور نکن برادر، سالها تو یه خونه موندی، آیا همچین ازدواجی میتونه ساختگی باشه ، به خاطر خدا :) بیهوده داری خودتو تلف می کنی
    باید بی نهایت بهت بدهند، فراموشش کن، وقتی 7 سالت تمام شد، شهروند آلمان شو، بگذار خیالت راحت شود، ما همیشه باید همین حرف ها را بزنیم، به کار خود نگاه کن، نگران آنها نباش، من اگه مطمئن نبودم اینجوری نمینویسم

اوه ایده آل
    شرکت کننده

نمی فهمم بی دل من از راست و چپ نمی شنوم، اما همسرم واقعاً نامه ای نوشت که من او را رها کردم و با او ازدواج کردم برای آلمان یا همین. مشکل من الان دیگه بی نهایت نیست. من می توانم کارت اقامت 3 ساله خود را که قبلاً برای آن درخواست داده ام و با خیال راحت برای من مجدداً صادر شده است، دریافت کنم.

بی عاطفه
    شرکت کننده

بعد از این مدت هر کجا که همسرتان به هرکسی که می نویسد نامه بنویسد باور نمی کند حتی اگر کسی باور نکند باز هم حق خود را در دادگاه می گیرید آیا ازدواج 6-7 ساله می تواند دروغ باشد؟ اگر اینطور بود دو سال بعد طلاق می گرفتی و غیره.

ارل مونت کریستو
    شرکت کننده

بعد از 7 ماه نامه اومد، اداره اتباع خارجی مهلت داد تا هفته آینده ملاقات کنیم، 2 افغانی که با من درخواست داده بودند بعد از 1 ماه اقامت گرفتند، هنوز درگیر هستم.

نمایش 10 پاسخ - 1 تا 10 (مجموع 10)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.