دوره آزمون الحاق خانواده آلمانی A1 در استانبول

< انجمن ها < دوره های ترکیبی خانواده A1 عمومی آلمانی و آلمانی < دوره آزمون الحاق خانواده آلمانی A1 در استانبول

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    MuhaяяeM
    شرکت کننده

اعضا و بازدیدکنندگان عزیز ما ، به عنوان تیم Almancax ، ما سالها به شما ، آموزش و پرورش آلمان و ویزای آلمان ، PASSPORT ، آزمون A1 ، تجدید نظر در خانواده ، آموزش در آلمان ارائه می دهیم.

دوستان عزیز ، با توجه به نتایج آزمون A1 80٪ از اولین آزمون ورودی در KAZANAMIYOR را انجام داده اید سعی کنید دوره های مربوط به دوست سه بار به طور متأسفانه پنج الگو سخنرانی تجهیز و ارسال شود. هیچ کس نمی تواند پول خود را بدست آورد ، دوره بدون یادگیری در آلمان پایان می یابد.

چنین رویدادهایی در ترکیه بسیار زیاد است که توسط GÖREBİLİRSİNİZ.DEĞERL دوستان تجربه کرده اند تعداد نمونه دوره ای که درست شده توسط آزمون A1 آلمان در فرم ما در ترکیه واقعاً بسیار کم است.

از این رو ، می توانید دوره های خوب آلمان را که در اینجا می دانید به اشتراک بگذارید.

zilanxnumx
    شرکت کننده

سلام.اطلاعات عمومی برای آلمان.من می خواهم اتریش را بخواهم.اگر شما جواب دهید خوشحال خواهم شد.من اگر جواب می دهید خوشحالم.من برای وین پیوستن خانواده داشتم.13 ماه است پرونده ما در پلیس بوده است تحقیق در مورد ازدواج اول شغل من. آنها برای اولین بار با آنها مصاحبه کرده اند و دادستان تحقیقات را در ماه دسامبر متوقف کرد. س Askال بپرسید ، منتظر آن باشید ، ما رد می کنیم ، آنها گفتند ، 7 هفته گذشت ، هر گونه اعلان آمد ، حالا اگر این پلیس طعمه بزند ، اگر چنین مجموعه ای رد نشود ، ما هنوز منتظر جواب هستیم ، فکر می کنید منتظر جواب هستیم.

نمایش 1 پاسخ (در مجموع 1)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.