آیا شما علاقمند به یادگیری زبان آلمانی هستید و یک بار امتحان A1 را امتحان کنید؟

< انجمن ها < دوره های ترکیبی خانواده A1 عمومی آلمانی و آلمانی < آیا شما علاقمند به یادگیری زبان آلمانی هستید و یک بار امتحان A1 را امتحان کنید؟

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    memduh
    شرکت کننده

سلام بچه ها ، این Memduh GÜNGÖR است.

من در منطقه Beylikdüzü استانبول زندگی می کنم. من 2 ماه پیش از طریق Almancax با Elif Hoca آشنا شدم. من با دوره های زیادی مصاحبه کردم، اما هیچ کدام صادقانه به نظر نمی رسید. موفقیت های آن قبلاً توضیح می دهد که آموزش چقدر ساده است. بعد از بحث های طولانی شروع کردم به درس گرفتن از خانم الیف و در امتحان A23 در 2011 دسامبر 1 شرکت کردم. نتایج دیروز اومد و با اینکه 2 ماه پیش حتی چند کلمه آلمانی بلد نبودم، موفق شدم در یک امتحان 74 امتیاز بگیرم. معلم الیف آنقدر درس خوبی می دهد که به یاد ماندنی است و همچنین منابع و داده های بسیار خوبی دارد. در همین راستا، آموزش کاملاً آموزشی را ارائه می دهد، نه آموزش تکیه ای. فاصله منزل تا جایی که درس می خواندم 2,5 - 3 ساعت است و هر بار 6 ساعت رفت و برگشت با وسایل نقلیه عمومی رفت و آمد می کردم. گفتم: "زمان طولانی خواهد شد، بگذار طولانی شود" و قطعاً حق با من بود. متشکرم متشکرم معلم، متشکرم آلمانی... کسانی که به دنبال دوره در استانبول هستند، بیهوده سرگردان نباشند، معلم الیف، فقط یک مربی در این زمینه وجود دارد و من هیچ معلم دیگری را نمی شناسم.

مدارک بینایی در زیر آمده است. (اولین امتحان من بود و باور کنید خیلی مضطرب شدم ، قبلاً آموزشی نداشتم. با تشکر از معلمم الیف ترس من از بین رفت و موفق شدم. این نه تنها معلم بلکه خواهر ما نیز بود.
    یک عکسبرداری کامل ،،،، ،

a1.jpg

mutim2
    شرکت کننده

تبلیغات خوب برای elif hoca :)

memduh
    شرکت کننده

تبلیغ نیست برادر باور کن واقعیت ها نوشته شده است. من شخصا از او آموزش دیدم. معلم و خواهرم شد، خدا رحمتش کند، از دعای خیرم دریغ نمی‌کنم، مخصوصاً روز امتحان، خیلی‌ها بودند که از مؤسسات بزرگ دروس گرفته بودند و برای بار سوم شرکت کردند. ما در مقایسه با کسانی که ادعا می کنند بهترین آموزش را دیده اند تقریباً با اساتیدی مانده ایم ....

mutim2
    شرکت کننده

درسته دوست من چقدر خوشحالی...امیدوارم همیشه با آدمای خوشگل و خوشگل ملاقات کنی..

netalman توسط
    شرکت کننده

مرابا،

من نمی توانستم مقاومت کنم چون اسمم گذشت ، می خواستم بنویسم. :) به جای تبلیغات من ، این دوستان آینده می خواهند از این طریق از almancax تشکر کنند زیرا آنها از almancax آمده اند و - هر کسی که زندگی می کند می داند - این دوره واقعا یک دوره بسیار دشوار و دردسرساز است و مردم فقط پس از مصرف می توانند رنگ کار را درک کنند یک دوره و امتحان دادن. آنها فقط سعی می کنند به یکدیگر کمک کنند تا اشتباه نکنند.

من فکر می کنم اگر کسی هست که اینجا باید از او تشکر کرد، این مسئولین آلمانی هستند، آنها کاملاً برای رضای خدا با ما بودند، بدون اینکه از کسی از جمله من سود بخواهند. واقعاً کار زیادی انجام ندادم، فقط وظیفه ام را انجام دادم. این یکی درست است. این بستری است که همه، معلمان و دانش‌آموزان، می‌توانند از آن بهره ببرند و به یکدیگر کمک کنند. خداوند به همه کسانی که کمک کردند برکت دهد. با سلام و احترام…

mutim2
    شرکت کننده

مرابا،

من نمی توانستم مقاومت کنم چون اسمم گذشت ، می خواستم بنویسم. :) به جای تبلیغات من ، این دوستان آینده می خواهند از این طریق از almancax تشکر کنند زیرا آنها از almancax آمده اند و - هر کسی که زندگی می کند می داند - این دوره واقعا یک دوره بسیار دشوار و دردسرساز است و مردم فقط پس از مصرف می توانند رنگ کار را درک کنند یک دوره و امتحان دادن. آنها فقط سعی می کنند به یکدیگر کمک کنند تا اشتباه نکنند.

من فکر می کنم اگر کسی هست که اینجا باید از او تشکر کرد، این مسئولین آلمانی هستند، آنها کاملاً برای رضای خدا با ما بودند، بدون اینکه از کسی از جمله من سود بخواهند. واقعاً کار زیادی انجام ندادم، فقط وظیفه ام را انجام دادم. این یکی درست است. این بستری است که همه، معلمان و دانش‌آموزان، می‌توانند از آن بهره ببرند و به یکدیگر کمک کنند. خداوند به همه کسانی که کمک کردند برکت دهد. با سلام و احترام…

با تشکر از این ، ما یاد گرفتیم که شما در معلم ما الیف هستید ، برای شما آرزوی موفقیت می کنم ..

netalman توسط
    شرکت کننده

شون Danke.  :)  خدا تو را حفظ کند.

fotoademxnumx
    شرکت کننده

استاد الیف خوشحالم که به لطف این سایت به شما سر زدم و با اینکه آلمانی بلد نیستم با اینکه آلمانی بلد نیستم لذت بردم یکباره. استاد الیف که اینجا به دوستان دیگر توصیه کرده ام و خودم هم از نظر مالی و معنوی در یک دوره موفق شده ام.

تاریخ امتحان 01.20.2012
        نتیجه: 83
    با احترام از آدام دمیر

معلم
    شرکت کننده

چطور شد که ما این دوره را در 4 هفته با موفقیت به پایان می بریم؟ با عرض پوزش ، اما حتی در وب سایت شما مشخص نشده است که دوره کجاست. شما قابل اعتماد نیستید کاملا تبلیغ می کنید.

netalman توسط
    شرکت کننده

ما با گواهینامه هایی که سالها قابل اعتماد بوده ایم ، مدارج عالی رتبه در آزمون را دریافت کرده ایم و هیچ دانش آموزی در این آزمون باقی نمانده است.

به ما آدرس دهید تا دلایل خود را ننویسیم که فقط ما منطقه ، همه ترکیه ، آدرس ما نیستیم.

اگر این مورد به شما نمی رسد ، می توانید از مقامات سایتی که در آلمان اینجا هستید ، بخواهید!

MuhaяяeM
    شرکت کننده

چطور شد که ما این دوره را در 4 هفته با موفقیت به پایان می بریم؟ با عرض پوزش ، اما حتی در وب سایت شما مشخص نشده است که دوره کجاست. شما قابل اعتماد نیستید کاملا تبلیغ می کنید.

از آمار مشخص می شود که تاکنون هیچ دانش آموزی وجود نداشته است که در آزمون A1 قبول نشده باشد.

معلم
    شرکت کننده

اگر منطقی باشیم، در هیچ کجای دنیا نمی توان تضمین 100 درصدی برای موفقیت داد. چطور می شود که هر کارآموزی در امتحان قبول می شود؟ هنوز حتی آدرسی در سایت داده نشده است. می گوید حمل و نقل با یک وسیله نقلیه، اما مکان مشخص شده Göztepe است. تعجب می کنم که چگونه می توان به آن رسید =)

dielosch
    شرکت کننده

محرم مدیر کجاست؟ آیا می توانید در مورد این دوره اطلاعاتی ارائه دهید؟

MuhaяяeM
    شرکت کننده

اگر منطقی باشیم، در هیچ کجای دنیا نمی توان تضمین 100 درصدی برای موفقیت داد. چطور می شود که هر کارآموزی در امتحان قبول می شود؟ هنوز حتی آدرسی در سایت داده نشده است. می گوید حمل و نقل با یک وسیله نقلیه، اما مکان مشخص شده Göztepe است. تعجب می کنم که چگونه می توان به آن رسید =)

تضمین موفقیت صد درصدی داده می شود ، میزان موفقیت آشکار است. نظرات بدیهی است
    این به شما بستگی دارد که به شهرت برسید یا نه.

MuhaяяeM
    شرکت کننده

محرم مدیر کجاست؟ آیا می توانید در مورد این دوره اطلاعاتی ارائه دهید؟

سلام dielosch ، شما مدت طولانی نبودید ، به انجمن خوش آمدید. :)
    دوره آلمانی در استانبول متعلق به معلم ما ، الیف ، یکی از مربیان almancax است و از موفقیت بسیار بالایی برخوردار است. :)

معلم
    شرکت کننده

فکر کنم این سایت با الیف بانو توافق داشته باشه ، من دیگه نمیفهمم من فقط در روز جمعه با elif آشنا شدم. وب سایت شما در جمعه کاملاً متفاوت بود. چرا باید به دنبال مسیر دقیق باشم. خود خانم الاستلیک الیف تلفنی گفت که من دفتر دارم. من به موسسه گوته زنگ زدم ، آنها هم چنین مکانی را نمی دانند. بنابراین من در مورد تحقیقاتی که می کنم صحبت نمی کنم

نمایش 15 پاسخ - 1 تا 15 (مجموع 20)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.