توصیه برنامه برای گواهینامه رانندگی

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    چشم بینی
    شرکت کننده

دوستان ، سی دی و برنامه کار fahrschule 80 یورو هزینه دارد. کارمند گفت که حتی من مال ما را نخریدم. شما برنامه ای را بارگیری می کنید که می تواند از Google play بارگیری شود. همچنین قابل پرداخت است. به شرطی که به چیزی درست دست پیدا کنید. بگذارید به زبان ترکی باشد. من دنبال این هستم که به هر حال پیدا نمی کنم با تشکر

amedxnumx
    شرکت کننده

یک کارت fahrschulcard وجود دارد ، من فقط آن را رد می کنم ، به لطف این برنامه ، من آن را در یک هفته دریافت کردم بدون اینکه هرگز کلاس داشته باشم.

Fahrschüler – FAHRSCHULCARD

اما همه نمی توانند آن را دریافت کنند ، فقط رانندگان قراردادی استخدام می کنند ، اگر شما نمی توانید یک راننده قراردادی پیدا کنید ، بعد از ظهر من

kncin است
    شرکت کننده

اگر هنوز به دنبال برنامه دوست من هستید ، ما 1 موردی در انجمن نوشتم ، گواهینامه رانندگی خود را خریداری کردم ، آن را به دوست دیگری دادم ، بنابراین خالی نمی ماند ، حدس می زنم آن دوست گذشته را نوشت ، اگر می خواهید ، آن را برای شما خصوصی ارسال می کنم.

muhendus
    شرکت کننده

اگر هنوز به دنبال برنامه دوست من هستید ، ما 1 موردی در انجمن نوشتم ، گواهینامه رانندگی خود را خریداری کردم ، آن را به دوست دیگری دادم ، بنابراین خالی نمی ماند ، حدس می زنم آن دوست گذشته را نوشت ، اگر می خواهید ، آن را برای شما خصوصی ارسال می کنم.

سلام معلم ، اگر برنامه گواهینامه رانندگی همچنان در حال اجرا است ، می توانید اطلاعات خود را با من در میان بگذارید؟

خیلی ممنون روز خوبی داشته باشید :)

شهید
    شرکت کننده

ممنون، خدا به منتظران ویزا کمک کنه... برادر جمینی فقط مدارکی از جمله آلمانی بودنش رو خواستند، حقوق و قرارداد خونه نخواستن، همسرم خواسته رو داد و ویزا 13 روز بعد رسید اگه مشکلی پیش نیاد تا 10 روزه ویزای شما صادر میشه... دوستان ببخشید جای اشتباه نوشتم نمیتونم چیزی که نوشتم پاک کنم منم ببخشید :-

mtee07
    شرکت کننده

من با برنامه Adac امتحان دادم ، گواهینامه رانندگی گرفتم

سزایبال
    شرکت کننده

سلام کسی اطلاعات اپلیکیشن گواهینامه رانندگی آلمانی داره ممنون میشم اگه راهنماییم کنه پیشاپیش ممنون.

نمایش 6 پاسخ - 1 تا 6 (مجموع 6)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.