کلمات آسان

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.

سلام مردم،

ایچ هیچه فرهات. Jetzt lerne ich Deutsch an der Universität. Ich lerne gern Deutsch. Ich bin 21 Jahre sub. ایچ بن اوس بورسا. Momentan weiss ich ein bisschen Deutsch.

Ich möchte euch helfen. Früher finde ich ein Programm. Das ist "EasyWords" است. Ich suche das Programm hier aber ich finde nicht.

فعلاً به اندازه کافی آلمانی  :)

به هر حال بیایید به موضوع بازگردیم. برنامه EasyWords رایگان است ، با استفاده از google به راحتی می توانید به آن دسترسی پیدا کنید. EasyWords چگونه کار می کند؟ شما می توانید با استفاده از فایل دیکشنری برنامه یا با ایجاد پرونده فرهنگ لغت خود با EasyWords کار کنید. توصیه من به شما این است که فرهنگ لغت خود را ایجاد کنید.

1-) برنامه را بارگیری و اجرا می کنیم.

2-) از قسمت تنظیمات ، فایل دیکشنری مورد نظر جهت کار ، دوره س ،ال ، نوع س selectال را انتخاب می کنیم و سپس تنظیمات را ذخیره می کنیم.

3-) برنامه EasyWords متناسب با مدت زمانی که از پرونده فرهنگ لغت تنظیم کرده اید ، از شما کلمات را می پرسد. با توجه به نوع سوال ، نوع سوال کلاسیک یا انتخابی خواهد آمد.

متشکرم. من دی وی دی خود را سفارش دادم ، منتظر هستم. از این خدمات بسیار سپاسگزارم :)

• برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.