موسیقی دی وی دی

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    quaresmatiqu به
    شرکت کننده

اول از همه ، من می خواهم از almancax برای dvd و word card تشکر کنم. کارت های کلمه خوب هستند ، اندازه قلم و رنگ کلمات به خوبی آماده شده اند. دروس DVD نیز بسیار خوب و واضح توضیح داده شده است ، اما مشکلی وجود دارد. وقتی DVD را به کامپیوتر وصل می کنم ، منوی اصلی به طور خودکار باز می شود و موسیقی در اینجا شروع به پخش می کند و وقتی وارد درسی می شوم ، این موسیقی همچنان پخش می شود زیرا این درس به طور مستقل از فهرست باز می شود. در نتیجه ، من باید منو را ببندم. خوشحال می شوم اگر راه حلی برای این مشکل پیدا کنید. با تشکر.

MuhaяяeM
    شرکت کننده

بله ، ما مدت زمان موسیقی را کمی بیشتر نگه داشته ایم ، اما این مشکل در دی وی دی های جدید ما برطرف خواهد شد.
    حدود 600 کلمه بر روی فلش کارت های ما وجود دارد و ما مقاله را به اشتباه تایپ کرده ایم ، با این تفاوت که مشکلی وجود ندارد ، مرتبا در حال حاضر تمام شده است ، فلش کارت های جدید ما در ماه اکتبر منتشر می شوند و تعداد کارتها و کلمات در جدید ما افزایش می یابد محصولات
    به طور خلاصه ، ما دائماً در حال بهبود محصولات و محتوای خود هستیم و در تلاشیم تا هزینه حمل و نقل شما را کاهش دهیم.
    با تشکر از توجه شما.

نمایش 1 پاسخ (در مجموع 1)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.