دوره خارج از زبان تقریبا آلمانی؟

> انجمن ها > یادگیری فعال و روش های حفظ حافظه کلمه آلمانی > دوره خارج از زبان تقریبا آلمانی؟

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    تصویر چهره
    شرکت کننده

سلام !

من تازه وارد این انجمن هستم اما من فکر می کنم این یک انجمن بسیار خوبی است. خوب ، بدون گذراندن دوره زبان از خارج ، اینترنت ، کتاب و ... آیا می توانید از مکان ها زبان آلمانی یاد بگیرید؟ برای درک و صحبت کردن؟ من در این مورد تعجب می کنم پیشاپیش ممنون !!!  :)

sekada
    شرکت کننده

اگر شما از صفر شروع می کنید ، من می گویم که شما باید یک راهنما داشته باشید.

mavili_mavis
    شرکت کننده

من از صفر شروع کردم هیچ کمکی دریافت نکردم ، فقط مکان شروع مهم است و اگر مصمم باشید ، اگر بگویید من این کار را می کنم هیچ چیز امکان پذیر نخواهد بود.

esma 64
    شرکت کننده

من خودم پیشرفت کردم و سعی کردم خودم ترکیه باشم ، من تبلیغاتی را نسبت به زمان گذشته akkusativ dative یاد گرفتم اما اکنون نمی دانم که هنوز پاکت نامه صفحات صفت بسیار منفرد است افعال subjektl to olmuyo لطفا olurmusunuz به من کمک کنید

مقوی جین
    شرکت کننده

زبان آلمانی یکی از زبانهایی است که بیشترین مطالب را در اینترنت دارد. در واقع منابع زیادی برای یادگیری زبان آلمانی وجود دارد.
    اگر بپرسید هنگام یادگیری زبان خارجی چه روش هایی را می توان دنبال کرد:
    1-دستور زبان آموخته می شود
    2-ورد آموخته می شود
    3-بعضی از جملات در قالب یاد می گیرند
    4-تمرین انجام می شود

با انجام این کارها می توانید یک زبان خارجی را بدون رفتن به یک دوره یاد بگیرید.

ZUZUU به
    شرکت کننده

منم شرایطم مثل شماست فکر کنم بدون هیچ دوره ای بتونم موفق بشم با الفبا و اعداد و روز و افعال راحت شروع کردم و خیلی پیشرفت کردم یاپی :) ولی به نظرم خیلی مفید بود برای دانستن زبان انگلیسی من از همین تکنیک ها در حین یادگیری استفاده می کنم.

ژاپنی من
    شرکت کننده

می توانید یاد بگیرید ، اما تا زمانی که تمرین نکنید ، کارایی نخواهد داشت.

samet_kys
    شرکت کننده

دوستان ، می توانید در مورد بهترین کتاب گرامر ، خواندن کتاب ، سی دی برای دوستانی مثل من که از ابتدا به زبان آلمانی شروع می کنند ، برای ما بگویید؟ :)

yejades
    شرکت کننده

اکنون منابع زیادی در اینترنت وجود دارد که فکر نمی کنم دوره های فیل برای بسیاری از افراد ضروری باشد. البته برخی افراد به راهنما نیاز دارند. این وضعیت از فردی به فرد دیگر کمی متفاوت است. علاوه بر این، دوره های زبان نمی توانند از نظر عملی چیزهای زیادی اضافه کنند، زیرا ایجاد آن به عهده خود فرد است. اما اگر فردی مصمم و مشتاق هستید، چرا خودتان این کار را انجام ندهید؟ همچنین، کسانی که قبلاً زبان دیگری را یاد گرفته اند، بهتر می دانند هنگام یادگیری زبان دوم چه کاری انجام دهند. البته این برای زبان های غربی معتبر است. زبان هایی مانند چینی و روسی در موقعیت بسیار متفاوتی قرار دارند. مهم این است که از فرصت های موجود به خوبی استفاده کنیم. من پیشینه زبان انگلیسی را در کلاس مقدماتی در دبیرستان دریافت کردم. غیر از این هیچ دوره ای نرفتم. چون برای من هدر دادن پول بود. آنها قبلاً از نظر دستور زبان آموزش خوبی داده بودند. بقیه اش به من بستگی داشت، چون اگر به آنها پول می دادم، باز هم همان چیزها را به من نشان می دادند. من خودم گرامر را پاک کردم. سعی کردم با اسکایپ صحبت کنم. من چت کردم و جواب داد. به علاوه من در همان زمان لذت بردم. راستش را بخواهید هنگام یادگیری یک زبان دیگر نیازی به شرکت در یک دوره آموزشی احساس نمی کنم. سایت هایی در اینترنت وجود دارند که گرامر بسیار خوبی را توضیح می دهند. من سعی می کنم در این مورد تحقیق کنم و خودم یاد بگیرم. همانطور که در مورد اسپیکینگ گفتم، زبان مادری زیادی برای کمک وجود دارد. میکروفون بگیرید و تمرین کنید. شما به او ترکی یاد می دهید و او زبان خودش را یاد می دهد...

سالسک
    شرکت کننده

من آلمانی را شروع کردم وقتی شروع کردم ، کتاب 2 مجموعه آلمانی فونو را خریدم. من خودم یاد می گیرم که الان یک کتاب را تمام کردم ، خدمت سربازی مداخله کرد ، کمی فراموش کردم. اکنون دوباره به این واقعه رسیدگی کرده ام. منتظر توصیه های شما دوستان هستم

نمایش 9 پاسخ - 1 تا 9 (مجموع 9)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.