درس 14: راهنمایی برای مقالات

> انجمن ها > درس های آلمانی پایه از ابتدا > درس 14: راهنمایی برای مقالات

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    لارا
    بازدید کنندگان

در فصل های قبلی ما اشاره کردیم که تمام نام های ژانر هنری هستند و کلمات باید با هنرمندان خود حفظ شوند.
    برای راحتی شما، ما می خواهیم یک گروه بندی را با اطلاعاتی در مورد کدام نوع نام ها در آن زمینه استفاده کنیم.
    ما فکر می کنیم که اگر شما به خوبی گروه بندی کنید و آن را حفظ کنید، برای شما عالی خواهد بود.
    اما شما ممکن است قادر به اضافه کردن یک کلمه در یک کلمه که شما می بینید. در این مورد شما هنوز هم باید به فرهنگ لغت نگاه کنید.

نام های برجسته هنری

– نام روز، ماه و فصل با مقاله der استفاده می شود.
    – نام جهت و باد با مقاله der استفاده می شود.
    – نام تمامی جاندارانی که نر هستند (قوچ، گاو نر، خروس و...) با ماده der استفاده می شود.
    - همه ارزها با مقاله der استفاده می شوند (به جز die Mark:mark، das Pfund:sterlin، die Krone:krone)
    – مارک های خودرو با مقاله der استفاده می شود.
    کلماتی که با حروف – -ig – ing – ich – ast – و – ant – ent – ​​en – eur – ier – iker – s – ist – ismus – یا – är ختم می شوند با مقاله der استفاده می شود.

نام مقالات

- همه موجودات ماده (به جز das Weib: زن و das Mädchen: فرزند دختر)
    - جمع همه اسم ها بدون توجه به جنسیت
    - شماره
    - نام میوه ها، درختان و گل ها (به جز Der Apfel: سیب)
    – اسامی با حرف آخر -e و عموماً دارای دو هجا
    - نام کشتی هر چه باشد، کالایش مرگ است.
    - آخرین حروف در، یون، ei، tät، heit، ung، schaft، keit، ere، elle، itis، ive، ose، a، ade، سن، ette، ine، یعنی، sis، ik، ur، enz، ille، üre، اسامی با anz
    مرگ خوانده شده

NAME OF ARTISTIC DAS

- اسامی مشترک برای موجودات نر و ماده و فرزندان هر موجود
    - اسامی مشتق از افعال یا صفت
    - عناصر شیمیایی
    – نام مکان هایی مانند سینما، کافه، هتل
    - آخرین حروف ماده اسم های ing, ma, icht, chen, tum, ett, tel, lein, ment, in das است.

آیا فقط برای جهان ساخته شده اید زیرا شما تمام وقت خود را صرف آن می کنید؟

کلمات

خطرناک
    شرکت کننده

Danke schön؛) امتحان دوم من داشتم

duak
    شرکت کننده

از قبل به نظر من مقاله ها کمی گیج کننده می شوند ... اما مهم نیست ، کمی تمرین ممکن است کافی باشد ...

ترک های جوان
    شرکت کننده

همانقدر که در این کار مشکل دارم، در اطلاعات جهت نیز مشکل دارم. در، زو، در غیره…

بهترین کار این است که کلمات را همراه با مقالات آنها حفظ کنید ...

kenan_m است
    شرکت کننده

این کار گروهی کمی آرامش بخش تر بود. با تشکر..

MEF
    شرکت کننده

به یاد می آورم که انتهای انتهای به پایان می رسد با٪ 99 مرگ.
    اگر یک خطا وجود داشته باشد، آن را اصلاح کنید

MuhaяяeM
    شرکت کننده

بله، ما قبلا در بالا ذکر شده.

ahmet_cagr
    شرکت کننده

والا یکی از مهمترین موضوعات در آلمان است.

lastink به
    شرکت کننده

من فکر می کنم خسته کننده ترین از Germanic، چیز سخت و بی اهمیت سه چیز جنگ است. به اندازه کافی بی:)

خیلی ممنون از به اشتراک گذاری اطلاعات مفید...

والا
    شرکت کننده

اکثر آلمانی ها حتی از آثار استفاده نمی کنند. اما در حقیقت، واژه ها را با مفاهیم یادگیری بسیار دشوار است. اما برای ما نیز این چالش هاست

emili
    شرکت کننده

این چیز من را دیوانه می کند />:(” title=”>:(” class=”bbcode_smiley” />

öz_t
    شرکت کننده

ما موظفیم از این مصنوعات یاد بگیریم.

gopanadol
    شرکت کننده

بسیاری از سخنان شکرگذاری

نظیره
    شرکت کننده

مقاله آیا آن را تا زمانی که سر پوشیدن نیست، در حالی که شما بدون اینکه متوجه آن همیشه، هنگامی که به دست که چگونه به ساخت جمله بسیار بیشتر خواهد بود که رفع قطعا در یک مقاله اشتباه شما گفت که شما را در این راه بدون اینکه متوجه تا به حال یاد بگیرند یاد بگیرند، اما شما باید به مجموعه همیشه محروم کنند.
    به عنوان مثال werden، هزار، سین، habe، مانند جملات درآمد کمتر در بسیاری از نقاط، من فکر می کنم آن را برای آنها به حفظ مهم تر است. البته du bist er sie es. اتصالات به آنها مهم هستند. بعدا در مورد آن یاد خواهید گرفت.
    موفق باشید به همه شما.

Ercan در
    شرکت کننده

من زنانه /TANIMLILIG DIE مقالات

آخرین جواهرات
    -ei die Bücherei (کتابخانه) ، die Metzgerei (قصاب) ، die Dreckerei (چاپخانه)
    -در die Freundin (دوست دختر)، die Lehrerin (معلم زن)، die Schülerin (دانشجوی زن)……….-heit die Krankheit (بیماری) ، die Einheit (وحدت) ، die Kindheit (کودکی) ،
    -keit die Höflichkeit (با مجوز) ، die Flüssigkeit (مایع) die Feuchtigkeit (رطوبت)
    -schaft die Freundschaft (دوست)، die Eigenschaft (feature) die Verwandschaft (نسبی)
    (آموزش)، مرگ Nahrung (تغذیه) مرگ Werbung (تبلیغات)
    - دوربین مرگ (دوربین) ، مرگ لیر (لیر)
    -ade die Olympiade (olimpiysat) ، die Fassade (جلو) ، die Marmelade (مارمالاد)
    -age die Garage (گاراژ) ، die Etage (طبقه)
    -anz die Eleganz (ظرافت) die Bilanz (balanco) ، dieDistanz (فاصله)
    -ette die die در برچسب (label) die Toalette (wc) در تبلت (سینی) می میرد
    -euse die Friseuse (زن و شوهر)، مرگ Maseuse (ماساژ زن)
    -diene تاریخ (تاریخ) مرگ ماترا (مواد)، مرگ Kastania (شاه بلوط) می میرند وله (آکادمی)، می میرند Lotteria (lotery)، کالری قالب (کالری)
    -enz die Freqenz (فرکانس) die Tendenz (روند) ، dieExistenz (حضور)
    -ik die Politik (سیاست) die Musik (موسیقی) ، die Lyrik (شعر) die Mathematik (matamatik)
    -ine die Margarine (margarine) die Maschine (دستگاه) die Vitrine (ویترین) کابینت die (کابینت)
    انفجار مرگ یونی (پشت سر هم) ایستگاه مرگ (ایستگاه) ؛ ابعاد قالب (اندازه)
    - (i) t diet die Universität (University) die Qualität (با کیفیت) die Fakultät (دانشکده) die Realität (واقعی)
    -sis ، -se die Dosis (dosaj) die Basis (basic) Analysis die (تحلیل)
    -ur die Natur (طبیعت)، مرگ Kultur (فرهنگ)، مرگ Temperatur (isi)، مرگ Caricatur (کارتون)
    اوره ذرت Broschüre (برنج) می میرند عمیق (قلیایی)

ayrica ender rastlanan -east، -aille، -äne، -elle، -ere، -ille، -isele، -itis، -ive، -ose takilarida این گوروبا وارد می شود.
    من دفعه بعد مثال هایی برای حرف اضافه تعریف DAS می آورم.

بی نام
    بازدید کنندگان

من فکر می کنم هیچ راهی غیر از حفظ آنها بد نیست: "(

نمایش 15 پاسخ - 1 تا 15 (مجموع 119)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.