روند طلاق

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    Emre34
    شرکت کننده

سلام دوستان ، خوشحال می شوم اگر کسانی که تجربه طلاق دارند به سوالات من پاسخ دهند.
    1-من یک شهروند ترکیه و همسر هستم. در کدام کشور روند طلاق سریعتر انجام می شود؟
    2-کدام کشور من را از نظر مالی کمتر خسته خواهد کرد؟
    3-بگذارید بگوییم من در آلمان طلاق می گیرم ، در این زمینه rechtsschutz هزینه های طلاق را پوشش می دهد؟
    از هم اکنون سپاسگزارم و روزهای شاد و آرام را از همه ..

برن
    شرکت کننده

سلام
    اول اینکه خیلی ناراحت کننده است که به چنین موضوعی پاسخ می دهم، اما متاسفانه ...
    زمانی که در آلمان به وکیل یا دادخواست طلاق به دادگاه مراجعه می کنید، دوره ای به نام سال جدایی (Trennunsjahr) شروع می شود و در پایان یک سال، رسیدگی به پرونده شروع می شود. اگر در TR پرونده ای تشکیل دهید، یک دوره اعتراض وجود دارد که در آن طرف مقابل احضاریه دریافت می کند و منتظر پاسخ است، اگر همسر شما در آن روز دادگاه به دادگاه مراجعه نکرد، تاریخ جدیدی برای پرونده تعیین می شود. و ... به نظر من با وجود 1 سال انتظار، طلاق گرفتن در آلمان بی استرستر است. اما البته در مورد طلاق توافقی صدق نمی کند.

اگر کار نمی کنید ، دولت هزینه ها را تأمین می کند. وکیلی پیدا کنید که آنها همه چیز را دنبال کنند

امیدوارم در مورد شما خوب باشد

Emre34
    شرکت کننده

با تشکر از پاسخ، مردم ازدواج می کنند تا شاد باشند، زندگی مشترک داشته باشند و آینده ای را با هم بسازند، متاسفانه، اگرچه نمی خواهم تعمیم بدهم، دامادها/عروس هایی مثل ما که از ترکیه می آیند بلافاصله پس از آمدنشان با مشکلات بزرگی مواجه می شوند. آلمان البته یکی از بزرگترین دلایل این امر متاسفانه همسرانی است که در آلمان به دنیا آمده و بزرگ شده اند...
    یک طلاق قراردادی اتفاق خواهد افتاد. ما قبلاً از هم جدا شده ایم ، اما هنوز آن را در هیچ جایی گزارش نکرده ایم. من در تلاش هستم تا اطلاعاتی در مورد چگونگی حل این کار به بهترین و کوتاه ترین زمان جمع آوری کنم.

بی عاطفه
    شرکت کننده

با سلام این موضوع قبلا در این انجمن بسیار مطرح شده است.اگر پیغام های قدیمی را جستجو کنید اطلاعاتی به دست می آورید.هیچ تغییری در قانون و غیره صورت نگرفته است.به عنوان یک اتفاق مثبت نیازی به استخدام وکیل نیست. در آلمان بعد از طلاق شما باید با آپستیل از دادگاه عالی مهر و موم شود، می توانید با ترجمه ترکی آن را از ثبت جمعیت در کنسولگری حذف کنید... زیرا حتی اگر در آلمان طلاق بگیرید، باز هم ظاهر می شوید. برای ازدواج در ترکیه ... مثلا من در سال 2017 در آلمان طلاق گرفتم، آخر این ماه در کنسولگری مهلت دارم، می خواهم آن را از ثبت حذف کنم زیرا پیدا نکردم. زمان تا الان ... فقط به عنوان اطلاعات برای سایر دوستان می نویسم.. رای دادگاه با مهر آپوستیل 15 یورو است..ترجمه بین 0-200 یورو هزینه صدور گواهی در کنسولگری 250 یورو است لطفا آگاه باشید که با این هزینه ها مواجه خواهید شد.

Emre34
    شرکت کننده

با تشکر از شما اطلاعات بی عاطفه و مفید

اوه ایده آل
    شرکت کننده

دوست ما دقیقاً سؤالاتی را که من می خواستم بپرسم پرسید.
    من در همین وضعیت هستم. من در حال حاضر یک جلسه مستقل 1 ساله دارم. به جز Auslanderbehörde، هیچ مرجعی نمی داند که ما بیاوریم. ما 7 ماه است که گرفتار شده ایم. ما هنوز کاری به عنوان درخواست طلاق انجام نداده ایم. میتونم با این جلسه مستقل برم ترکیه و از همسرم وکالت بگیرم و اونجا طلاق بگیرم و دوباره بدون مشکل وارد آلمان بشم؟ هیچ تشدیدی وجود ندارد که طلاق ما طلاق قراردادی باشد. تا جایی که من شنیدم، هر دوی ما می توانیم با یک وکیل در آلمان فوراً طلاق بگیریم. آیا حقیقت دارد؟

fuk_xnumx
    شرکت کننده

الان میخوای در ترکیه طلاق بگیری یا در آلمان، اول تصمیم بگیر بعدا با شما صحبت میکنیم

دوست ما دقیقاً سؤالاتی را که من می خواستم بپرسم پرسید.
    من در همین وضعیت هستم. من در حال حاضر یک جلسه مستقل 1 ساله دارم. به جز Auslanderbehörde، هیچ مرجعی نمی داند که ما بیاوریم. ما 7 ماه است که گرفتار شده ایم. ما هنوز کاری به عنوان درخواست طلاق انجام نداده ایم. میتونم با این جلسه مستقل برم ترکیه و از همسرم وکالت بگیرم و اونجا طلاق بگیرم و دوباره بدون مشکل وارد آلمان بشم؟ هیچ تشدیدی وجود ندارد که طلاق ما طلاق قراردادی باشد. تا جایی که من شنیدم، هر دوی ما می توانیم با یک وکیل در آلمان فوراً طلاق بگیریم. آیا حقیقت دارد؟

اوه ایده آل
    شرکت کننده

الان میخوای در ترکیه طلاق بگیری یا در آلمان، اول تصمیم بگیر بعدا با شما صحبت میکنیم

در آلمان.

fuk_xnumx
    شرکت کننده

اگر در آلمان با tr گران قیمت طلاق گرفتید، اگر مجبور به توافق با همسر خود هستید، می توانید بدون ترک 9 10 هزار تن طلاق انجام دهید.

نمایش 8 پاسخ - 1 تا 8 (مجموع 8)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.