مغز 11 پیلر

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    … راز…
    شرکت کننده

کارشناسان لیستی از موارد 11 را برای افزایش قدرت مغز از طریق جلوگیری از خیره شدن حافظه و اطلاعات آماده کردند. در اینجا روش هایی برای افزایش قدرت مغز وجود دارد:

1- داروهای هوشمند: داروهایی مانند "مودافینیل" مغز را برای 90 ساعت بیدار نگه می دارند. این ماده شیمیایی را افزایش می دهد که به داده ها اجازه می دهد از ناحیه ای از مغز به ناحیه دیگری منتقل شوند.

غذاهای 2- غذاهای غنی از پروتئین به نفع خود هستند. صبحانه منظم نیز عملکرد ذهنی را بهبود می بخشد؛ نوشیدنی های گازدار اثر متفاوتی دارند.

3- موسیقی: مشخص شده است که گوش دادن به موتزارت به ویژه هوش ریاضی را افزایش می دهد و دروس موسیقی ضریب هوشی کودکان را افزایش می دهد. با این حال ، چنین اثری از موسیقی پاپ دیده نشد.

4- مغز بیونیک: گفته شده است که دادن مقدار کمی جریان الکتریکی به مغز با الکترودها باعث افزایش قدرت مغز می شود.

5- تمرین های ذهنی: س questionsالات دشوار ریاضی هوش را تیز می کند. ضریب هوشی کودکانی که به مدت 5 هفته ورزش ذهنی داشتند ، 8 امتیاز افزایش یافت.

6- بازی های حافظه: شما می توانید هر کارت 52 را به صورت متوالی به یاد داشته باشید با شناسایی هر کارت در عرشه کارت با یک شخصیت و ایجاد یک داستان با تمام کاراکترها.

7- خواب: 21 برای ساعت ها خواب نمی گذارد، آن را تا به اثری مستحکم بر مغز دارد. بعد از ساعت کار 2 یک خواب خوب شب خواب را آسان تر می کند.

8- پیاده روی: 3 بار در هفته برای راه رفتن نیم ساعت؛ 15 درصد درصد یادگیری، تمرکز و قدرت منطق را افزایش می دهد.

9- Hobbies: افراد سالمند که با پازل های حلقوی یا پخته می شوند، خطر ابتلا به بیماری هایی مانند آلزایمر را کمتر می کنند.

10- Concentration: این یک تمرین مهم برای مغز است! هنگامی که در یک کار، تقریبا 15 دقیقه طول می کشد تا مجددا تمرکز کنید پس از انحراف کوتاه.

11 - غربالگری عصبی: اسکنرهایی که فعالیت مغز را نشان می دهند همچنین می توانند برای کنترل فعالیت مغز استفاده شوند.

(استناد)

elifxnumx
    شرکت کننده

ممنون باشه :)
    اطلاعات بسیار منطقی است ..!

… راز…
    شرکت کننده

ممنون باشه :)
    اطلاعات بسیار منطقی است ..!

این elif77 نیست :) :)

pohpohperi
    شرکت کننده

مرسی باشه :) مطمئنم این اطلاعات کمکت میکنه... :) برقص :)

… راز…
    شرکت کننده

مرسی باشه :) مطمئنم این اطلاعات کمکت میکنه... :) برقص :)

من خوشحال هستم…. شرمسار از:)

مایکل در
    شرکت کننده

اینها چیزهای بسیار واقعی هستند که وقتی انجام می شوند، در واقع عملکرد را به طور باور نکردنی درصد افزایش می دهند…

بی نام
    بازدید کنندگان

با تشکر از شما

… راز…
    شرکت کننده

:angel: :angel: مهم نیست… :) خوشحالم که براتون مفید بوده... شرمنده :)

MAHSUM_UC است
    شرکت کننده

SLM

speed061
    شرکت کننده

آقا ممنون بابت این اطلاعات.ولی اگر اطلاعات دقیقی بفرمایید خیلی خوبه.من میخوام آلمانی یاد بگیرم اما مشکل توجه و فراموشی شدید دارم.خوشحال میشم در این زمینه کمکم کنید. با احترام...

3,14
    شرکت کننده

up

نمایش 10 پاسخ - 1 تا 10 (مجموع 10)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.