جدا زندگی کنید لطفا کمک کنید..

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    123
    شرکت کننده

سلام. من در جولای 2021 با ویزای الحاق خانواده به آلمان آمدم. من شهریور ماه کارت اقامت گرفتم. یک جلسه 3 ساله دادند. من با همسرم درگیری شدیدی دارم و او از خانه خودش بیرون رفته است. امروز هم رفتم خونه 10-11 ماه از جلسه می گذرد. من هنوز آموزشگاه زبان نرفتم ولی 10 ماهه vollzeit دارم و قرارداد کاری نامحدود دارم. لطفاً به من بگویید که ماندن در مکان های جداگانه چقدر برای ما ناخوشایند است. متشکرم

yenicerixnumx
    شرکت کننده

سلام. من در جولای 2021 با ویزای الحاق خانواده به آلمان آمدم. من شهریور ماه کارت اقامت گرفتم. یک جلسه 3 ساله دادند. من با همسرم درگیری شدیدی دارم و او از خانه خودش بیرون رفته است. امروز هم رفتم خونه 10-11 ماه از جلسه می گذرد. من هنوز آموزشگاه زبان نرفتم ولی 10 ماهه vollzeit دارم و قرارداد کاری نامحدود دارم. لطفاً به من بگویید که ماندن در مکان های جداگانه چقدر برای ما ناخوشایند است. متشکرم

به طور معمول شما باید 2 سال متاهل بمانید. اما اگر شغل نامحدودی دارید، فکر می‌کنم اوضاع تغییر می‌کند. امیدوارم دوستی که میدونه جواب بده اما این احتمال وجود دارد که او را با گفته های همسرش برگردانند. پس اگر از تو شکایت کند فقط برای اینکه اذیتت کند، می ترسم برگردانده شوی. اما با همسرت قرارداد ببند و 2 سال سکوت کن.

123
    شرکت کننده

فقط میگه از من دوری کن با این حال، آنچه او گفت انجام دادم بسیار تغییر کرده است. من فکر نمی کنم او شکایت کند. اما من از استرس شروع به زخم شدن کردم زیرا جلسه ام از بین می رفت.

yenicerixnumx
    شرکت کننده

به من بگو، من یک مقاله قانون پیدا کردم.

اجازه اقامت همسر (Eigenständiges Aufenthaltserlaubnis)
    • اجازه اقامت مرتبط با ازدواج با فسخ ازدواج پایان می یابد. (در صورت اقامت جداگانه یا طلاق)
    • اقامت مستقل پس از حداقل 3 سال ازدواج قانونی امکان پذیر است. این مدت از شروع مجوز اقامت محاسبه می شود.

اجازه اقامت همسر در موارد خاص زیر اعطا می شود (دوره انتقال)
    • کار برای یک کارفرما به مدت 1 سال و امکان تمدید قرارداد کار (حداقل 451 یورو شغل بیمه شده).
    • موارد اضطراری، (خشونت خانوادگی مستند و غیره)،
    • داشتن فرزند تابعیت آلمان،
    • فوت همسر.

در مورد شما، شما یک دوره تحصیلی 10 ماهه دارید. کمی بیشتر دندان هایت را لعنت کن پس از 1 سال، شما حق اقامت مستقل را خواهید داشت.

ارل مونت کریستو
    شرکت کننده

همه ما مشکلات مشابهی داریم، آنها از انسانیت خارج شده اند، آنها رسما در آلمان زندگی می کنند

123
    شرکت کننده

به من بگو، من یک مقاله قانون پیدا کردم.

اجازه اقامت همسر (Eigenständiges Aufenthaltserlaubnis)
    • اجازه اقامت مرتبط با ازدواج با فسخ ازدواج پایان می یابد. (در صورت اقامت جداگانه یا طلاق)
    • اقامت مستقل پس از حداقل 3 سال ازدواج قانونی امکان پذیر است. این مدت از شروع مجوز اقامت محاسبه می شود.

اجازه اقامت همسر در موارد خاص زیر اعطا می شود (دوره انتقال)
    • کار برای یک کارفرما به مدت 1 سال و امکان تمدید قرارداد کار (حداقل 451 یورو شغل بیمه شده).
    • موارد اضطراری، (خشونت خانوادگی مستند و غیره)،
    • داشتن فرزند تابعیت آلمان،
    • فوت همسر.

در مورد شما، شما یک دوره تحصیلی 10 ماهه دارید. کمی بیشتر دندان هایت را لعنت کن پس از 1 سال، شما حق اقامت مستقل را خواهید داشت.

پس فرقی نمیکنه من تو آدرس دیگه باشم منظورت اینه که اگه 2 ماه دیگه کار کنم میتونم اجازه اقامت مستقل بگیرم؟

تامین مالی leowo
    شرکت کننده

برای دریافت اجازه اقامت مستقل از همسرتان، اگر همسرتان شهروند آلمانی باشد، باید ۲ سال و اگر شهروند ترکیه باشد ۳ سال با هم در یک خانه زندگی کرده باشید. اگر قبل از پایان این مدت به خانه های جداگانه نقل مکان کرده اید، متأسفانه حق اقامت خود را در اینجا از دست خواهید داد. داشتن یک شغل نامحدود voll Zeit می تواند شما را قادر سازد پس از 2 سال زندگی در یک خانه در صورتی که همسر شما شهروند آلمانی باشد و 3 سال اگر شهروند ترکیه باشد، اجازه اقامت مستقل دریافت کنید.

بی عاطفه
    شرکت کننده

سلام، به نظر می رسد همه چیز علیه شماست، تنها مراقبت شما عدم کمک دولت است. بدون دریافت آن کار خود را ادامه ندهید. طلاق در حال حاضر در مجموع 2 ین طول می کشد. اگر 1 سال جدا بمانید، اگر مهلت آن 1 سال باشد، 2 سال دیگر اینجا خواهید بود. همین که بی خانمان نمی مانی بس است.

نمایش 7 پاسخ - 1 تا 7 (مجموع 7)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.