من از اتریش ریجکت شدم آلمان ویزا میده؟

> انجمن ها > بخش عمومی آلمان و سایر کشورهای اروپایی > من از اتریش ریجکت شدم آلمان ویزا میده؟

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    دیروز
    شرکت کننده

سلام من پارسال در دانشگاه فنی معماری وین قبول شدم ولی مدارکم در مورد خوابگاه کم بود و نتونستن به دستم برسن و وقتی قبول کردند ویزام ریجکت شد چون تاریخ ثبت نام مدرسه تموم شده بود. در برگه مردودی که به من دادند به اختصار بیان کردند: رد شد چون تاریخ مدرسه گذشته بود. من مخالفتی نکردم چون در ایمیلی که به دانشگاه فنی وین فرستادم گفتند که مدرک نتیجه من دیگر معتبر نیست. الان برای آلمان اقدام می کنم. ما با یک مشاوره به توافق رسیدیم. گفتند ممکن است بار اول رد شوید چون قبلا رد شده اید اما هنوز فرصت دارید اما ما تا به حال با چنین اتفاقی مواجه نشدیم. آیا کسی هست که بشناسید یا شنیده باشید که چنین موقعیتی را تجربه کرده باشد؟

tugce_doerj است
    شرکت کننده

من نمی فهمم که آیا شما برای تحصیل به آلمان می آیید. چیزی از آنچه شما گفتید

است fullmoon
    شرکت کننده

اگر به دست شرکت مشاور افتادید ، وای بر شما ، یاس.

همچنین ، من می خواهم در ارائه اشاره کنم که دانشگاه های فنی سخت ترین دانشگاه ها هستند. و قوانین بسیار متفاوت از تحصیلات عالی ترکیه در آلمان است. می گویم با توجه به اینها تلاش کنید.
    فکر نمی کنم اگر گواهی قبولی از دانشگاه ها بگیرید و سایر مراحل لازم را انجام دهید ، رد شوید.
    شرکت های مشاوره ای برای استخراج پول در حال گسترش کار هستند ، مراقب باشید پول خود را از دست ندهید.

لستراکشن
    شرکت کننده

علاوه بر این، من می خواهم تأکید کنم که دانشگاه های فنی چالش برانگیزترین هستند. مقررات آموزش عالی آلمان نیز به طور قابل توجهی با قوانین ترکیه متفاوت است. به نظر من با در نظر گرفتن این موارد اعمال کنید.

بیونز
    شرکت کننده

اگر از موسسات مدرک پذیرش بگیرید و سایر مراحل لازم را انجام دهید، فکر نمی کنم از شما رد شود.
    مراقب باشید که پول خود را از دست ندهید زیرا مشاوره اغلب در تلاش شرکت ها برای جمع آوری پول بیشتر کار را گسترش می دهد.

نمایش 4 پاسخ - 1 تا 4 (مجموع 4)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.