آزمون A1 آلمان دوره اتحاد خانواده در آنتالیا (دوره زبان سه پلاس)

> انجمن ها > دوره های ترکیبی خانواده A1 عمومی آلمانی و آلمانی > آزمون A1 آلمان دوره اتحاد خانواده در آنتالیا (دوره زبان سه پلاس)

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    MuhaяяeM
    شرکت کننده
    99,9٪ موفقیت در دوره زبان خارجی آنتالیا Üçartı

دوره زبان خارجی Üçartı ، واقع در منطقه دوکوما در آنتالیا و توصیه شده توسط almancax ، با موفقیت بسیار بالایی توجه را به خود جلب می کند. این دوره که توسط معلم آلمانی Ünal ÖZDAL تأسیس و مدیریت شده است ، دروس انگلیسی و روسی و همچنین زبان ترکی را ارائه می دهد. میزان موفقیت در امتحان کارآموزانی که در دوره زبان خارجی Üçartı تحصیل می کنند ، که بطور منظم دوره های اتحاد خانواده آلمان را برگزار می کند ، تقریباً 100٪ است.

بنیانگذار و مدیر دوره آموزش زبان خارجی 1art ، معلم آلمانی ما آنال ÖZDAL ، اغلب در سمینارهای گوته شرکت می کند و دانش زیادی در مورد آزمون A1 دارد. او تجربه بسیار بیشتری نسبت به سالها حرفه در این زمینه دارد. دوره دوم به طور رایگان و رایگان به کارآموزانی که در این آزمون رد می شوند ، حتی اگر در این آزمون رد شوند ، داده می شود. معلم اصلی ما برای کسانی که برای آزمون AXNUMX آماده می شوند برنامه های ویژه ای را تهیه می کند و از مواد آموزشی مختلفی استفاده می کند. علاوه بر این ، او به دانشجویان خود درس آلمانی رایگان می دهد فیلم های تهیه شده توسط وی. فرصت های ویژه برای اعضا و بازدید کنندگان آلمانی (دروس رایگان اضافی برای اطلاعات دقیق ، لطفاً با استفاده از اطلاعات تماس زیر با دوره تماس بگیرید.

بسیاری از فیلم های درس آلمانی منتشر شده در اینترنت توسط Ünal ÖZDAL، معلم آلمانی در دوره زبان خارجی Üçartı تهیه و صداگذاری شده است. فیلم های درس آلمانی منحصر به فرد معلم ما Ünal در بخش "فیلم ها" سایت ما منتشر شده است. علاوه بر این، این فیلم ها نیز هستند. در سایت های اشتراک گذاری مانند فیس بوک و یوتیوب منتشر می شود و بازدیدهای بالایی دریافت می کند.ویدیوهای او وقتی تماشا می کنید می بینید که معلم ما یونال به شیوه ای باشکوه تدریس می کند و با لذت یاد خواهید گرفت.

دسترسی به دوره زبان خارجی آنلا ÖZDAL و آنتالیا اوچارتی معلم ما در unalozdal.net امکان پذیر است.

اگر به دنبال یک دوره آلمانی در آنتالیا هستید ، بدون تماشای دروس ویدیویی دوره زبان خارجی Üçartı معلم آلمانی Ünal ÖZDAL تصمیم نگیرید. فیلم های دوره آلمانی تهیه شده توسط Ünal به شما درکی از کیفیت بالای آموزش می دهد.

برای آگاهی از تخفیف ها و فرصت های ویژه با اعضای Almancax تماس بگیرید.

اطلاعات مربوط به دوره زبان خارجی آنتالیا Üçartı:

آدرس: شنبه بافندگی بازار / آنتالیا

تلفن: 0 242 346 36 66 – 346 37 77

Bis Zum Ende
    شرکت کننده

99,9٪ موفقیت در دوره زبان خارجی آنتالیا Üçartı

دوره زبان خارجی Üçartı ، واقع در منطقه دوکوما در آنتالیا و توصیه شده توسط almancax ، با موفقیت بسیار بالایی توجه را به خود جلب می کند. این دوره که توسط معلم آلمانی Ünal ÖZDAL تأسیس و مدیریت شده است ، دروس انگلیسی و روسی و همچنین زبان ترکی را ارائه می دهد. میزان موفقیت در امتحان کارآموزانی که در دوره زبان خارجی Üçartı تحصیل می کنند ، که بطور منظم دوره های اتحاد خانواده آلمان را برگزار می کند ، تقریباً 100٪ است.

بنیانگذار و مدیر دوره آموزش زبان خارجی 1art ، معلم آلمانی ما آنال ÖZDAL ، اغلب در سمینارهای گوته شرکت می کند و دانش زیادی در مورد آزمون A1 دارد. او تجربه بسیار بیشتری نسبت به سالها حرفه در این زمینه دارد. دوره دوم به طور رایگان و رایگان به کارآموزانی که در این آزمون رد می شوند ، حتی اگر در این آزمون رد شوند ، داده می شود. معلم اصلی ما برای کسانی که برای آزمون AXNUMX آماده می شوند برنامه های ویژه ای را تهیه می کند و از مواد آموزشی مختلفی استفاده می کند. علاوه بر این ، او به دانشجویان خود درس آلمانی رایگان می دهد فیلم های تهیه شده توسط وی. فرصت های ویژه برای اعضا و بازدید کنندگان آلمانی (دروس رایگان اضافی برای اطلاعات دقیق ، لطفاً با استفاده از اطلاعات تماس زیر با دوره تماس بگیرید.

بسیاری از فیلم های درس آلمانی منتشر شده در اینترنت توسط Ünal ÖZDAL، معلم آلمانی در دوره زبان خارجی Üçartı تهیه و صداگذاری شده است. فیلم های درس آلمانی منحصر به فرد معلم ما Ünal در بخش "فیلم ها" سایت ما منتشر شده است. علاوه بر این، این فیلم ها نیز هستند. در سایت های اشتراک گذاری مانند فیس بوک و یوتیوب منتشر می شود و بازدیدهای بالایی دریافت می کند.ویدیوهای او وقتی تماشا می کنید می بینید که معلم ما یونال به شیوه ای باشکوه تدریس می کند و با لذت یاد خواهید گرفت.

دسترسی به دوره زبان خارجی آنلا ÖZDAL و آنتالیا اوچارتی معلم ما در unalozdal.net امکان پذیر است.

اگر به دنبال یک دوره آلمانی در آنتالیا هستید ، بدون تماشای دروس فیلم دوره زبان خارجی Üçartı معلم آلمانی Ünal ÖZDAL تصمیم نگیرید. برای دیدن فیلم های دوره آلمانی تهیه شده توسط Ünal اینجا را کلیک کنید. (در پنجره جدید باز می شود)

اطلاعات مربوط به دوره زبان خارجی آنتالیا Üçartı:

آدرس: شنبه بافندگی بازار / آنتالیا

تلفن: 0 242 346 36 66 – 346 37 77

antalya-germanca-course.jpg

من به معلم اونال احترام می گذارم ..

هکتار هکتار
    شرکت کننده

ممنون این تاپیک خیلی خوب بود من به همچین اطلاعاتی نیاز داشتم. آیا در حال حاضر در آنتالیا فعال نیست؟ همچنین، آیا می توانم هر سوالی دارم بپرسم؟

Sdinç
    شرکت کننده

من Ünal Hodja را شخصاً نمی شناسم ، اما از همه فیلم های دیدار مجدد خانواده بهره مند شده ام. در حقیقت ، وقتی از طریق تلفنی از اینترنت به او رسیدم و می پرسیدم آیا هنوز از او استفاده می کنید ، دوباره به من برگشت و با حوصله به تمام س myالات من پاسخ داد. من همچنین به عنوان عضوی از وب سایت Tekno German اطلاعات بسیار مفیدی به دست آوردم. متشکرم

Aykutsan
    شرکت کننده

سلام ، علاوه بر این ، من می توانم مدرسه زبان sdm را در استانبول توصیه کنم

نمایش 4 پاسخ - 1 تا 4 (مجموع 4)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.