مهاجرت به آلمان

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    تولید کننده فیلم
    شرکت کننده

سلام بچه ها ، اول از همه ، اگر موضوع را در جای اشتباه باز کرده ام یا موضوع اشتباهی را باز کرده ام ، ببخشید زیرا من از کسانی نیستم که در انجمن های اینترنتی می نویسم و ​​اطلاعات زیادی در مورد قوانین و غیره ندارم ، مرا ببخش.

من دانشجوی ارشد دانشکده ارتباطات ، گروه سینمای رادیو تلویزیون هستم و نامزدم در آلمان زندگی می کند. من در فکر این هستم که وقتی مدرسه را تمام می کنم در آنجا مستقر شوم ، اما از آنجا که افراد آگاه زیادی در اطراف من هستند که می توانند در این زمینه به من کمک کنند ، من نیاز به نوشتن در اینجا احساس کردم.
    وقتی به آنجا می روم ، می خواهم شغلی با توانایی بالقوه خود داشته باشم. من آماده ام انواع آموزش هایی را که به آن احتیاج دارد ، انجام دهم. فکر کردن بسیار خسته کننده است و اتفاقات روی هم رفته روانشناسی من را وارونه کرده است.

من به دلیل شغل پدرم در استانهای مختلف ترکیه بوده ام و با مسافرت های خود به مشاغل و مشاغل مختلف مشغول بوده ام. من یک فرد تئاتر هستم ، همچنین گزارشگری را تجربه می کنم. اخیراً ، یک فیلم مستند درباره آخرین اوضاع در کیلس و به عنوان تهیه کننده و کارگردان تبدیل شده است. من نمی توانم آن را به اشتراک بگذارم زیرا این فیلم در مرحله تدوین است ، امیدوارم در آینده فرصت داشته باشم آن را به شما نشان دهم.

در مورد مسئله اصلی ، من می خواهم از توانایی هایم در آلمان استفاده کنم تا یک مرد خانواده خوب برای همسرم و فرزندان آینده ام باشم ، امیدوارم که برای رسیدن به این هدف باید کار خوبی داشته باشم. اشتباه نکنید ، اما من نمی خواهم آینده خود را با کار در فروشگاه مواد غذایی شکل دهم ، البته برای من اشکالی ندارد ، در صورت لزوم هر کاری می کنم ، اما فکر می کنم فرزندانم خواهند آمد.
    من در سال 2013 3 بار به آلمان رفتم و تا سال 2016 پاسپورت سبز دارم. ما تصمیم گرفتیم با نامزدم ازدواج کنیم و لانه خود را در آلمان مستقر کنیم. اما همانطور که گفتم ، بقیه موارد شک دارند. در این کندوی عسل که افتاده ام ، فکرها روانشناسی خود را پوشیده ام. من نمی دانم ، اما بالاترین سطح اضطراب در آینده را دارم.

با تشکر از خواندن ، منتظر پاسخهای شما هستم.

علیرضا
    شرکت کننده

برای مهاجرت به آلمان می توانید مراحل زیر را انجام دهید:

1. درباره قوانین مهاجرت آلمان تحقیق کنید و مشخص کنید کدام برنامه مهاجرتی برای شما مناسب است.
    2. مدارک مورد نیاز را آماده کنید، این مدارک ممکن است شامل گذرنامه، مدارک هویتی، تحصیلات و سابقه کاری باشد.
    3. مهارت های زبانی لازم برای زندگی و کار در آلمان را توسعه دهید. می توانید در دوره های زبان آلمانی شرکت کنید یا در آموزش زبان شرکت کنید.
    4. اگر می خواهید در آلمان کار پیدا کنید، فرصت های شغلی را در آلمان جستجو کنید و برای کار اقدام کنید. همچنین، در نظر بگیرید که آیا مدرک معتبری در حرفه خود دارید.
    5. درخواست ویزا برای زندگی در آلمان. ممکن است لازم باشد در این فرآیند با کنسولگری یا اداره مهاجرت تماس بگیرید.
    6. درخواست ویزای خود را با تکمیل مدارک لازم تکمیل کنید و مراحل را دنبال کنید.
    7. پس از تایید ویزای شما، مقدمات سفر خود را انجام دهید و برای رفتن به آلمان آماده شوید.
    8. پس از ورود به آلمان، اقامت خود را ثبت کرده و مراحل لازم را انجام دهید.
    9. به جوامع محلی بپیوندید، زبان خود را بهبود بخشید و با افراد جدید ارتباط برقرار کنید تا در آلمان ادغام شوید.
    10. درخواست های لازم برای اقامت طولانی مدت یا اجازه اقامت را انجام دهید و مراحل مربوطه را دنبال کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که روند مهاجرت هر فرد ممکن است متفاوت باشد و ممکن است به اطلاعات دقیق نیاز داشته باشید. به همین دلیل، کمک گرفتن از مقامات رسمی مهاجرت یا مراکز مشاوره در آلمان ممکن است مفید باشد.

نمایش 1 پاسخ (در مجموع 1)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.