درباره حمل و نقل از آلمان به ترکیه.

> انجمن ها > بخش عمومی آلمان و سایر کشورهای اروپایی > درباره حمل و نقل از آلمان به ترکیه.

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    Kılıçarslan
    شرکت کننده

سلام دوستان،

به دلیل مرگ مادربزرگم ، مجبور شدم پس از درخواست کارت اقامت به ترکیه بیایم. من به همسرم وکالت دادم تا کارت اقامت را دریافت کند و پس از دریافت کارت اقامت ، آن را برای من با دویچه پست در تاریخ 18 مارس ارسال کرد. با این حال هنوز محموله نرسیده است. من به شماره ردیابی نگاه می کنم ، و در سیستم PTT ظاهر می شود. وقتی با دویچه پست تماس گرفتیم ، در آن آمده است که محموله در تاریخ 21.03.2019 ارسال شده است. به نظر شما احتمال تلف شدن بار وجود دارد؟ اگر فردا به کنسولگری بروم ، آیا می توانم با درخواست کارت اقامت گمشده ، سند سفر موقت دریافت کنم؟ آیا آنها این سند سفر را در همان روز صادر می کنند؟ آیا لازم است مدارک دیگری بیاورم؟ پیشاپیش از راهنماییتون متشکرم

بی عاطفه
    شرکت کننده

من یک بسته ارسال کردم 35-40 روز طول کشید. اگر از پرداختن به چنین مسئله مهمی اجتناب نمی کردید و به UPS express نمی فرستادید ، ظرف 24 ساعت به شما می رسد در آنجا که من در آنجا کار می کردم و همان را می دانم. اسلحه با هواپیما. آنها می فرستند

Kılıçarslan
    شرکت کننده

من یک بسته ارسال کردم 35-40 روز طول کشید. اگر از پرداختن به چنین مسئله مهمی اجتناب نمی کردید و به UPS express نمی فرستادید ، ظرف 24 ساعت به شما می رسد در آنجا که من در آنجا کار می کردم و همان را می دانم. اسلحه با هواپیما. آنها می فرستند

متأسفانه من به او گفتم که آن را از طریق ups ارسال کند ، اما وقتی مسئول دویچه پست گفت که این کار 8 روز دیگر انجام می شود ، او آن را از آنجا ارسال کرد. امیدوارم بار دیگر شانس گم شدن نداشته باشد. 

Nesibe از
    شرکت کننده

متأسفانه من به او گفتم که آن را از طریق ups ارسال کند ، اما وقتی مسئول دویچه پست گفت که این کار 8 روز دیگر انجام می شود ، او آن را از آنجا ارسال کرد. امیدوارم بار دیگر شانس گم شدن نداشته باشد.

ای کاش اگر بازپرداخت را پرداخت می کردید کمی بیشتر صبر می کردید ، فکر می کنم در بعضی موارد 8 روز گفته شده است اما حداکثر 2 هفته طول می کشد. همسرم مدارکی را برای من ارسال کرد و من آن را ظرف 13 روز دریافت کردم.

Kılıçarslan
    شرکت کننده

ای کاش اگر بازپرداخت را پرداخت می کردید کمی بیشتر صبر می کردید ، فکر می کنم در بعضی موارد 8 روز گفته شده است اما حداکثر 2 هفته طول می کشد. همسرم مدارکی را برای من ارسال کرد و من آن را ظرف 13 روز دریافت کردم.

حمل و نقل پس از 28 روز رسید :)

almanyafatih
    شرکت کننده

من 3 یا 4 بار بار ارسال و دریافت کردم. به طور کلی ، کسانی که از آلمان می آیند 1.5 تا 2 هفته طول می کشد. 1 هفته از ترکیه است. با توجه به شهر و تعطیلات طرف مقابل می توان آن را تمدید کرد.

بیونز
    شرکت کننده

حمل بار از آلمان به ترکیه شامل حمل و نقل کالا بین دو کشور می باشد. شرکت های لجستیک مختلف خدماتی مانند حمل و نقل هوایی، حمل و نقل دریایی و حمل و نقل زمینی را برای تسهیل جابجایی محموله، تضمین تحویل کارآمد و رعایت مقررات گمرکی برای تجارت بین المللی ارائه می دهند..

نمایش 6 پاسخ - 1 تا 6 (مجموع 6)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.