طلاق و اقامت در آلمان

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    phoneman
    شرکت کننده

سلام به همه،

همسر من شهروند ترکیه ای آلمانی است. ما 9 سال است که ازدواج کرده ایم و 2 فرزند با دو تابعیت داریم. ترکیه 7 سال به TR آمد و ما پس از ازدواج با همسرم در آن زندگی کردیم. ما تصمیم گرفتیم 1.5 سال پیش در آلمان مستقر شویم و ساکن شویم. من یک دیدار خانوادگی توسط کودک انجام دادم. من تا نوامبر 2018 جلسه دارم. من در اینجا سطح آلمانی B1 را به پایان رساندم و Jobcenter به دلیل حرفه من مرا به دوره های B2 و C1 می فرستد. همسرم کار می کند و ما وابسته به تحقیق و توسعه نیستیم. اما ما می خواهیم طلاق بگیریم زیرا نمی توانیم کنار بیاییم. این یک طلاق توافقی خواهد بود. اما من در هیچ شغلی کار نمی کنم ، من یک تکنسین ماشین هستم و قبل از یادگیری زبان آلمانی یا پیشرفته نمی توانم کاری پیدا کنم. و وقتی می خواهیم طلاق بگیریم ، تحقیق و توسعه به من خانه می دهد و غیره اما آیا این مشکلی برای جلسه من خواهد بود؟ نوامبر 2018 آخرین روز است. اگر هنگام نشستن مشکلی ایجاد کنند و مرا برگردانند ، مشکل بزرگی برای خانواده ما خواهد بود زیرا ما برای فرزندان خود زندگی می کنیم. :) . آیا کسی که دانش دارد می تواند من را روشن کند؟ چه می توانیم بکنیم؟ در حین پشتیبانی آموزشی این مرکز شغلی ، من تمام روز را کار خواهم کرد و حرفه ای نخواهم داشت که بتوانم هزینه بیمه خود را پرداخت کنم. آیا مشکلی برای جلسه است؟

fuk_xnumx
    شرکت کننده

چیزی به عنوان بازگشت وجود ندارد زیرا شما بچه دارید ، نگران نباشید ، اشکالی ندارد

phoneman
    شرکت کننده

خیلی ممنون از جواب شما

شاید برای دوستانی که در وضعیت من هستند کمک کند ،

ما با مشورت وکیل موضوع را فهمیدیم.

وی گفت اگر من به طور معمول از طریق همسرم به آلمان درخواست می کردم ، ما باید 3 سال در اینجا ازدواج می کردیم ، من حداقل 1 سال باید در همان محل کار به عنوان بیمه کار کنم ، و به این ترتیب می توانم بدون هیچ مشکلی طلاق بگیرم محل اقامت من

اما او گفت از آنجا که من با پیوند خانواده بر سر فرزندان به اینجا آمدم ، می توانم بدون توجه به زمان اقامت ، هر زمان که بخواهم شکایت و طلاق کنم. من می گویم 100٪ کسانی که بعد از جمع شدن خانواده از طریق بچه ها می آیند ، کاملاً مشکلی وجود ندارد و آنها گفتند امروز بعد از 3 ماه طلاق خواهید گرفت.

این خلاصه مختصر است :)

نمایش 2 پاسخ - 1 تا 2 (مجموع 2)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.