درس آلمانی درباره ILM و موسسه گوته

> انجمن ها > دوره های ترکیبی خانواده A1 عمومی آلمانی و آلمانی > درس آلمانی درباره ILM و موسسه گوته

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    معلم
    شرکت کننده

سلام دوستان،

من در انجمن جستجو کردم ، اما تنها چیزی که در مورد دوره های موجود در استانبول یافتم netalmanca.com بود.

ما برای همسرم به دنبال دوره A1 آلمانی در استانبول هستیم. وقتی با موسسه گوته تماس گرفتم ، آنها گفتند آنها و مرکز زبان استانبول مرکز امتحانات هستند. با این حال ، بسیاری از مراکز درسی در اینترنت می گویند که در این آزمون گنجانده شده اند. بدیهی است کلاهبرداران در این تجارت وجود دارند.

برای اینکه هیچ دوره آخر هفته ای وجود ندارد ، ما باید گوت را بررسی کنیم
    آیا کسی از مرکز زبان استانبول راضی است؟

tesekkurler

fuk_xnumx
    شرکت کننده

اکنون بسیاری از م institutionsسسات صحیح هستند که سخنرانی می کنند ، اما م institutionسسه ای که امتحان می دهد 4 گوته ، telch ، osd و tesdaf است. م institutionسسه ای که امتحان می دهد ، یعنی مقالات امتحان را آماده می کند ، یکی از این 4 دوره است زیرا آلمان فقط مدارک دریافت شده از این 4 نام را معتبر می پذیرد ، اگر وقت دارید کار خود را انجام دهید ، یا خودآموز شوید یا به مکانهایی بروید که برای امتحان a1 درس می دهند ، اما فقط a1 آلمانی عمومی نخواهد بود

معلم
    شرکت کننده

همسرم هفته دوم خود را در مرکز زبان استانبول به پایان رسانده و اکنون بسیار راضی است. بنابراین اگر افرادی هستند که می خواهند بروند ، می توانم Bakırköy را توصیه کنم.

netalman توسط
    شرکت کننده

HANIM ASIYE فوق العاده است اما شما هنوز هم به دنبال دوره های آموزشی هستید و اطلاعات دریافت می کنید!

معلم
    شرکت کننده

خانم آسیه که نمی فهمید؟ کمدی یا جدی شما کمدی هستید

netalman توسط
    شرکت کننده

:) :) :)

معلم
    شرکت کننده

فکر می کنید الان چیزی یاد گرفته اید؟ من کاری ندارم ، در دوره ثبت نام کردم اما با شما سر و کار دارم.
    خودشه. داری حرف مفت میزنی خدا رو شکر اسم من آسیه نیست چون اگه از اسمم اینجا استفاده میکردی میتونستم چیزای بدتری بنویسم!

نمایش 6 پاسخ - 1 تا 6 (مجموع 6)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.