تجارب A1 خانواده ACHNUMX خانواده تثبیت ورودی

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    mavigece
    شرکت کننده

سلام دوستان

برای دانش آموزانی که باید در آزمون تعطیلات آخر هفته، امتحان a1 را برای پیوستن به خانواده برگزار کنند، درس می دهند. و من کنجکاو امتحان a1 را قبلا گرفتم
    آیا سوالات یا مسائل را وارد و به یاد می آورید؟ من می خواهم به دانش آموزان بیشتر کمک کنم ..
    پیشاپیش از شما تشکر میکنم…
    پس از امتحان و امتحان، تجربیات ما را در اینجا بخوانید.

GÖKMEN
    شرکت کننده

سلام Mavigece من در حال آماده سازی دانش آموزان برای این امتحان هستم، من به دنبال همین سوال هستم و سوالاتی که تاکنون یاد گرفته ام از کتاب 1 start، hören (richtig oder falsch)، sprechen و کارت برای گروه های 3-4 توزیع شده و از آنها خواسته شده است. اگر اطلاعات بیشتری داشته باشید یا اگر داشتید، لطفا به اشتراک بگذارید، آسان خواهد بود

mavigece
    شرکت کننده

من می خواهم کاست و سوالات در مورد مسئله هورن را ارائه دهم اگر می خواهید هر دو کاست و جزوه را بفرستید. البته شما چیزی را که در دوره های خاصی از امتحان بسیار خوب می شناسید تغییر می دهید. اما این جزوه و نوار می تواند شما را از طریق معلم خود هدایت کند. شما می توانید دانشجویان را با سؤال های مختلف به همان شیوه آماده کنید.

باید _-_ ماه
    شرکت کننده

سلام من 31 اکتبر امتحان دادم و برنده شدم بله با گوش دادن به امتحان نامه و قطعه ای درست و غلط می دهند نامه را می دهند و یک قطعه زیر آن طبق قطعه و بعدی پر می شود وقتی امتحان داریم ، در مورد خودتان صحبت نکنید ، از کجا آمده اید ، کجا زندگی می کنید ، چه حرفه ای انجام داده اید؟ آنها می خواهند نام خانوادگی شما را هجی کنند و سپس ابتدا با آنها کارت می دهند. شما در مورد او س questionال می کنید و او سوالی برای شما ارسال می کند و سپس از شما در مورد کارت دیگری سوال می شود ، طبق گفته وی cvp ، باز هم سود حاصل می شود ، شما این دوره را اینگونه درخواست می کنید (sie باردار) امیدوارم که کمک کرده باشم و دوست دارم به دوستان کمک کنم زیرا وضعیت بسیار دشواری است

mavigece
    شرکت کننده

سلام mel_ay از شما برای اشتراک گذاری بسیار سپاسگزارم. امیدوارم امتحان را امتحان کنید
    تشکر دوباره برای به اشتراک گذاشتن…

من ولع مصرف
    شرکت کننده

اسلم من نمی توانم این کتاب a1 را پیدا کنم که در آن می توانم آن را دریافت کنم، من برای این امتحان آماده هستم و من در شرایط بسیار دشواری هستم.

erdem_xnumx
    شرکت کننده

من برای دوستان آماده هستم، اما مجبورم به همان اندازه که می توانیم کار کنیم، فقط هراس نداشته باشیم، و همیشه باید دوباره این کار را انجام دهیم. gelsın

((سماع ^ ^))
    شرکت کننده

من فردا امتحان خواهم گرفت :(((((((((((((((() ()) من) دانش عملی دارم ، آیا وارسا می تواند برای من) نمونه) باشد) :(:(:(

seiblossstill
    شرکت کننده

من فردا امتحان خواهم گرفت :(((((((((((((((() ()) من) دانش عملی دارم ، آیا وارسا می تواند برای من) نمونه) باشد) :(:(:(

دوست من 1 چرا تا این زمان از شما خواسته اید؟
                  2. در مورد امتحان چه چیزی می خواهید؟
    از من نمونه ای را که می خواهید برای کمک به من بپرسید

((سماع ^ ^))
    شرکت کننده

در واقع ، من می دانم که چه چیزی در امتحان پیش روی من قرار می گیرد ، اما من شنیده ام که معلمانی که می خواهم یاد بگیرم در امتحان کمک می کنند یا دلیلی که من این را پرسیدم این است که آنها فقط به دانش آموزان گوته کمک می کنند.

seiblossstill
    شرکت کننده

در واقع ، من می دانم که چه چیزی در امتحان پیش روی من قرار می گیرد ، اما من شنیده ام که معلمانی که می خواهم یاد بگیرم در امتحان کمک می کنند یا دلیلی که من این را پرسیدم این است که آنها فقط به دانش آموزان گوته کمک می کنند.

دوست من من کسی را دوست نداشتم که بخشی از امتحان را ببینم بنابراین hören lesen schreiben مجموع 65 dakka زمان من بیش از من بسیار مورد مطالعه در اطراف من بود، اما معلم حتی از صندلی خود را در bikere افزایش هیچ پیگیری، حتی اگر من با دانش آموزان خود را دیگر من این نامه را در ترکیه توضیح نمی دهم

cetinxnumx
    شرکت کننده

من فقط دوره را شروع کردم ، تازه دوره را شروع کردم ، سوالات موضوعات خاصی هستند ، معلمان طبق یکی از آنها تدریس می کنند. اگر ما همان مکان ها را مطالعه کنیم ، چیزی برای ترسیدن وجود ندارد ، من کسی را ندیدم که بگوید من سیناز را ترک کردم ، من همیشه قبول شده ام ، حتی در پایان 1 دوره نیز افرادی حضور دارند که در امتحان قبول می شوند ، من فقط می گویم که ما باید کار کنیم.

mbarmeno
    شرکت کننده

سلام من مبارمنو از هاتای هستم 2 ماهه که دارم آماده میشم و دوره داره تموم میشه و برای گرفتن تاریخ امتحان مشکل دارم بعد از 7 دی ماه تماس بگیرید همچنین یکی از دوستان از من پرسید محتوای امتحان چیه است.نمونه امتحانی که گوته داده همان است که در آدرسی که خواهم داد.سوالات البته متفاوت است.به صورت دوره ای اما سیستم امتحانی و قالب سوالات همه یکسان است.گوته نمی تواند فراتر از این باشد.مطمئن باشید ، این نمونه امتحانی می تواند راهنمای شما باشد. روی قسمت امتحان تجدید دیدار خانواده در www.almanyagocyasasi.com یا ( http://www.goethe.de/lrn/prj/pba/sd1/mat/deindex.htm.  ) دایرکت اینو بنویس نمونه امتحانی بهت میرسه امیدوارم این آدرس به همه دوستانی که بهش نیاز دارن کمک کنه آه و قبل از اینکه یادم بره میتونی از اونجا کتاب A1 گوته رو بخری فقط 20 متری یه کتابفروشی آلمانی هست از موسسه.از مسئول در قسمت اطلاع رسانی موسسه بپرسید فوری تعریف میکنه فردا خیلی نزدیکه .موفق باشید همگی اگه کسی اطلاعات جدیدی داره به اشتراک بذاره...!!!

mbarmeno
    شرکت کننده

https://www.goethe.de/lrn/prj/pba/sd1/mat/deindex.htm  هنگامی که این صفحه باز شد، روی Modelsatz کلیک کنید، نمونه دقیق هر 4 بخش آزمون در آنجا توسط …

sawyerxnumx
    شرکت کننده

دوستان من امروز امتحان استارت 1 دادم با 98 امتیاز قبول شدم...امتحانی نیست که بترسین فقط مدارک رو پیدا کنید و برای موارد لازم مطالعه کنید.موفق باشید برای همه...

seiblossstill
    شرکت کننده

دوستان من امروز امتحان استارت 1 دادم با 98 امتیاز قبول شدم...امتحانی نیست که بترسین فقط مدارک رو پیدا کنید و برای موارد لازم مطالعه کنید.موفق باشید برای همه...

تبریک دوستی bravoo شما یک نمره عالی دریافت کرده اید و نتیجه امتحان امروز من نمی فهمم که شما فورا نتیجه را فهمید زیرا گوته در همان روز نمی دهد

نمایش 15 پاسخ - 1 تا 15 (مجموع 3,074)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.