آلمانی٪ 100 حفظ کلمات دائمی، حفظ صدها واژه آلمانی است

< انجمن ها < یادگیری فعال و روش های حفظ حافظه کلمه آلمانی < آلمانی٪ 100 حفظ کلمات دائمی، حفظ صدها واژه آلمانی است

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    strongmist است
    شرکت کننده

سلام دوستان
    من به طور خلاصه می خواستم روشی را که خودم فکر کردم و به کار گرفتم و به موفقیت 100 درصدی رساندم ، به اشتراک بگذارم.
    آنها می گویند زبان فراموش شده است ، اما به دلایلی مردم نمی پرسند که چرا زبان مادری فراموش نمی شود.:)
    در اینجا نیست که تنها چیزی که در زیر این وجود دارد تکرار است ، دو نوع حافظه در انسان وجود دارد ، حفظ مداوم اما مداوم ، کوتاه مدت و بلند مدت ، و طولانی مدت دوباره از سر می گیرد.
    اول از همه ، من کسی هستم که در امتحان A1 شرکت کردم و قصد داشتم زندگی مشترکی را در آلمان آغاز کنم ، من یک مهندس غذا هستم ، 15 روز پیش 89 امتیاز کسب کردم ، اما آزمون قبلی 54 بود به دلیل کمبود من از واژگان
    به هر حال ، اصل کار این است که هر روز 14 کلمه پیدا کنید (به ترتیب نمونه ای از کتاب های A1 A2 B1) و آنها را به طور مرتب در یک طرف دفتر یادداشت بنویسید و در پشت دفتر یادداشت کنید ، جایی که کلمه کار می کند معنی ندارد و هر روز کلمات مشابه را تکرار کنید بدون اینکه به معنی آن نگاه کنید. واژگان کلمات ایجاد می شود
    اکنون من بیش از 1000 واژگان دارم و حتی به معنای کلماتی که تکرار می کنم فکر نمی کنم و تکرار آن بسیار آسان است ... و این البته در صحبت با کمتر از نصف دستور زبان ، حتی گوش دادن و نوشتن منعکس می شود. .
    باور کنید ، ظرف 2 سال و با نیم ساعت در روز ، یک ظرف 10000 کلمه ای در موضوع زبان و سایر زمینه های زندگی شما درهای زیادی را به روی شما باز می کند. به چگونگی تکرار 10000 کلمه هر روز فکر نکنید.
    من هنوز هم ادامه دارم .. امیدوارم بتوانم ایده ای بدهم.
    موفق باشید با

اسلوویا
    شرکت کننده

به عنوان یک دانشجوی زبان آلمانی ، فکر می کنم شما خیلی خوب اشتراک دارید ، من اکنون هر روز 14 کلمه را انجام می دهم ، ممنون از به اشتراک گذاشتن (:

سالسک
    شرکت کننده

ارزش امتحان کردن را دارد

رودولفو
    شرکت کننده

همانطور که گفتید ، یادگیری یک زبان با کار فنی خاص می تواند ماندگارتر باشد. آه ، اگر فقط می توانستیم آن را به طور کامل اعمال کنیم :) با تشکر برای به اشتراک گذاری

alicorak
    شرکت کننده

یوپی:) یوپی:) یوپی:) یوپی:) با تشکر

gülseren
    شرکت کننده

متشکرم ، سعی خواهم کرد :)

reyyan به
    شرکت کننده

لینک یا چیزی داری؟ چرا من نمی بینم؟ ؟؟؟

shamata
    شرکت کننده

لینک یا چیزی داری؟ چرا من نمی بینم؟ ؟؟؟

ماهیت کار این است که هر روز 14 کلمه پیدا کنید (به ترتیب نمونه ای از کتاب های A1 A2 B1) و آنها را به طور مرتب در یک طرف دفتر یادداشت بنویسید و در پشت نوت بوک ، جایی که این کلمه ندارد ، بنویسید. یک معنی ، و تکرار همان کلمات هر روز بدون نگاه کردن به معنی.

alicorak
    شرکت کننده

تیک آف:) تیک آف:) یوپی:) یوپی:) کف زدن:) کف زدن:) کف زدن:) کف زدن:) کف زدن:)

نمایش 8 پاسخ - 1 تا 8 (مجموع 8)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.