سردرگمی دوره A1؛ 20 روز و 80 ساعت گارانتی دیوانگی...!!!

> انجمن ها > دوره های ترکیبی خانواده A1 عمومی آلمانی و آلمانی > سردرگمی دوره A1؛ 20 روز و 80 ساعت گارانتی دیوانگی...!!!

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    aser_xnumx
    شرکت کننده

سلام دوستان ؛ من شروع به تحقیق برای امتحان a1 در اینترنت کردم. همه دوره های مرسین-آدانا-هاتای را می بینم. آقایان ادعا می کنند که مخصوص A1 آماده شده اند و به سطح دریافت گواهینامه در 20 روز.
    دوستانی که مدرک A1 گرفته اند و دوره هایی را گذرانده اند... این موسسات با ادعای خود راست می گویند، آیا می توانند آن را بگیرند؟
    با شروع حروف الفبا ، من به طور متوسط ​​روزی نیم ساعت شروع به مطالعه آلمانی می کردم و در این دوره های 20 روزه در ذهنم داشتم تاکتیک امتحان را یاد بگیرم.
    لطفاً نظرات خود را در مورد موضوع به اشتراک بگذارید.

aser_xnumx
    شرکت کننده

دوستان موضوع به روز است.

aser_xnumx
    شرکت کننده

دوستان ، کسی در چنین دوره هایی شرکت نمی کند ، لطفاً تجربیات خود را به اشتراک بگذارید.

متشکرم…

reyyan به
    شرکت کننده

این کاملا به تلاش و اراده شما بستگی دارد. البته اگر مایل باشید در دوره شما به شما کمک می کند. این دوره فرمت آزمون A1 را آموزش می دهد و یک آزمون آزمایشی ارائه می دهد. به یادگیری کلمات زیادی ادامه دهید. مثلا یک دفترچه کوچک تهیه کنید و کلمات آلمانی را به ترکی بنویسید. این دفترچه را همیشه همراه خود داشته باشید و مدام به آن نگاه کنید. نمونه نامه قبلا در سایت موجود است، از آنجا اطلاعات بگیرید. انستیتو گوته نمونه های امتحانی دارد. حتما آن را بررسی کنید. شما از این کار سود زیادی خواهید برد. لینکشو بهت میدم موفق باشید.
    https://www.goethe.de/lrn/prj/pba/bes/ft1/mat/trindex.htm

aser_xnumx
    شرکت کننده

سلام ، از علاقه شما بسیار سپاسگزارم.

نمایش 4 پاسخ - 1 تا 4 (مجموع 4)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.