اقامت 3 ساله به جای انصراف 1 ساله

به انجمن های ALMANCAX خوش آمدید. شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد آلمان و زبان آلمانی جستجو می کنید را در انجمن های ما بیابید.
    اوه ایده آل
    شرکت کننده

قبلا بهت گفته بودم پس از 6 سال زندگی با همسرم در آلمان، خانه را ترک کردم. 12 روز قبل از اینکه از خانه خارج شوم جلسه را با همسرم تمدید کردم، با اینکه هر چه از من می خواستند داشتند، باز هم 3 سال اقامت به من دادند. از خانه خارج شدم، همسرم نامه ای به اداره خارجی ها نوشت، نوشت که برای آلمان ازدواج کردم... به هر حال کارت اقامتم را نمی دادند، داشتند تحقیق می کردند. 10 روز قبل از پایان مهلت fiktionsbescheinugun که به من داده شده بود به وکیل رفتم، وکیل گفت که با 1.500 یورو از آن مراقبت می کند. با شجاعت شروع کردم به انتظار تا آخرین روز. در 2 روز گذشته به من مهلت دادند و دوباره از من عکس خواستند. من بلافاصله فهمیدم که جلسه 3 ساله لغو شده است و اکنون یک جلسه جدید مستقل از همسر می دهند. همینطور بود من یک جلسه مستقل 1 ساله گرفتم.
    سوال من این است که آیا در پایان این 1 سال 1 سال دیگر تمدید می شود؟ چه زمانی آن را به طور نامحدود دریافت خواهم کرد؟ یا می توانم تابعیت آلمان را دریافت کنم؟

ارل مونت کریستو
    شرکت کننده

1 سال نجاتم دادی داداش امیدوارم روزی منم مثل تو آزاد بشم. روزی نیست که مورد تهدید و توهین قرار نگیرم.

Nesibe از
    شرکت کننده

فکر می کنم با یک افسر مزاحم برخورد کرده اید، به همین دلیل است. در غیر این صورت، در اثر اقدامات مضحک خود، چیزی را که شایسته شماست، از شما می گیرند و چیز دیگری را جایگزین آن می کنند. عجیب…

نمایش 2 پاسخ - 1 تا 2 (مجموع 2)
  • برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.